lekarz Izabela Sieradzka

Niesamowita osoba, lekarz z powolania. U Wielu "specjalistow" bylam dysponowali swietnym sprzetem z ktorego nie potrafili skorzystac. Pani doktor jest w pelni kompetentnym wspanialym lekarzem Dziekuje Bogu za takich. Mistrzow w swoim fachu. Pani Doktor dziekuje za wszystkie rady za poswiecony czas Dzieki Pani jestem dzis przeszczesliwa i spelniona mama.

Pani doktor to osoba pozbawiona totalnie empati, podejście do pacjenta totalnie obojętne, jest niemiła, powiedziałabym nawet arogancka. Zero profesjonalizmu, w poważnej sytuacji poleciła IBUM i wysłała do domu. Skandal!!! Całe szczęście, że w szpitalu pracują inne osoby, którym los pacjenta nie jest obojętny.

Pani Izabela niby doktorka ginekolog brak totalnego podejscia do pacjentki,kobieta minela sie z powolaniem jesli kotos chce byc zniszczony to ona to potrafi.Swoja nieudolnosc potrafi przeniesc na pacjetke.Koszmar.

Bardzo dobry specjalista i rzadko spotykana dziś kultura osobista. Co w tej specjalności jest dla mnie równie ważne jak fachowość.

Wspaniały lekarz, godny polecenia, fachowe podejście do Pacjentki, wyjaśnione i wytłumaczone choroby i leczenie , serdecznie polecam! Pozdrawiam!

Pozdrawiam!

Pod wpływem opinii na tej stronie udałam się na wizytę to Pani doktor. Wizyta w pryw. gabinecie w B-B. Niestety nie wiem kto pisze te opinie ale w moim przypadku nijak się mają do stanu faktycznego. Mimo, że informowałam Panią dr., że badanie cytologiczne było wykonywane ponad 4 lata temu nie zrobiła tego podstawowego badania ponadto brak badania piersi. Wyposażenie gabinetu co najmniej z minionej epoki, a to na jakim sprzęcie się pracuje jest dość istotne w tej specjalizacji. Samo badanie wykonane standardowo.

Trafiłam do Pani doktor z polecenia koleżanki, umówiłam wizytę na NFZ w Euroklinice. Na wizytę musiałam "trochę" poczekać ale nie żałuje. Na wizycie USG, cytologia, wszystko NFZ bez problemów. Podejście do pacjentki idealne. Polecam ! ! !

Pani Dr jest bardzo spokojną i miłą kobietą. Bardzo się denerwowałam przed wizyta u niej bo po poprzednich wizytach u ginekologów miałam uraz a Ona jest na prawdę godna polecenia!!!

Pani doktor to przecudowny człowiek i bardzo dobry fachowiec....oby jak najwięcej takich lekarzy ....

Tylko pomarzyć..........................................................................................................................................................................................................................................................