lekarz Izabela Sieradzka

Tylko pomarzyć..........................................................................................................................................................................................................................................................

Jestem pod wielkim wrażeniem dr.Sieradzkiej . Zostałam mile zaskoczona fachową obsługą , zrozumieniem moich problemów do których inni lekarze nie przykładali uwagi i zbywali mnie za każdym razem. Dr.Sieradzka potraktowała mnie fachowo i co najważniejsze po ludzku . Jetem zadowolona z jej opieki i będę ją polecać każdej mojej znajomej. ;) złota kobieta

Pani doktor przyjmuje na NFZ w EuroKlinika w bielsku bialej na ul: Piotra skargi. Bardzo miła i sympatyczna pani doktor.W prawdzie spoznia sie i trzeba czekac w poczekalni ale poswieca tyle czasu ile trzeba.Uwazam ze warto.Najlepsza lekarka u jakiej bylam POLECAM !!!

Takich lekarzy jak Pani jest bardzo mało i my pacjentki dziękujemy że jest ktoś taki jak Pani.Anioł lekarka. Świetna specjalistka. Każda placówka medyczna powinna o Panią zabiegać. Pani jest gwarancją rzetelności,ogromnej wiedzy i fachowości tego co robi. Osobiście Pani bardzo dziękuję i polecam.

Pragnę wszystkim szczerze polecić Panią dr Sieradzką! Lekarz z dużym doświadczeniem i z powołania do tej pracy. Wie ktoś gdzie obecnie Pani doktor przyjmuje na NFZ? Do tej pory chodziłam do niej Pod Buki ale już tam nie pracuje:-(

Do osiołka o śmiesznym nicku "zorro" ... Doktor Izabela Sieradzka dalej pracuje w Szpitalu Wojewódzkim w Tychach i ma się nieźle więc nie wiem skąd ta Twoja dziwna dyskusja... zastanów się człowieku zanim następnym razem coś napiszesz. Nie pozdrawiam

Do osiołka o śmiesznym nicku "zorro" ...

Fatalna. Diagnoza błędnie postawiona. Do tego nie uprzejma.

Fatalna. Diagnoza błędnie postawiona. Do tego nie uprzejma.

O Pani doktor słyszałam od znajomych, czytałam opinie w internecie. Sama odbyłam wizytę , a moje oczekiwania są lepsze niż zadawalające.Wiem co mi jest, objaśnione USG, rzeczowość, kompetencja , życzliwość, uśmiech.....mogłabym wymieniać. Wizyta jednej pacjentki- 40-50 minut.Mimo długiego oczekiwania w poczekalni- warto!!!!!polecam

Lekarka godna polecenia, w końcu wiem co mi jest i co mi się dzieje;) chodziłam do niej na wizyty na ulicę Pszenną, ale tam nie przyjmuje od nowego roku. Wie może któraś z Was gdzie można isc do niej na NFZ?

bardzo polecam wszystkim Paniom, jestem bardzo zadowolona, że w końcu znalazłam dobrego i sympatycznego lekarza.