lekarz Izabela Sieradzka

Lekarz uprzejmy,inteligentny godny polecenia !

Lekarz uprzejmy,inteligentny godny polecenia !

Może i pani doktor jest miła ale żadnych konkretów. Przede wszystkim cechuje ją MAŁE DOŚWIADCZENIE, a w tym fachu to podstawa.

Bardzo miła, rzeczowa, kompetentna Pani Doktor... Gorąco polecam każdej kobiecie:)Cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania, (choć sama też przeprowadza wnikliwy wywiad z pacjentką), dokładnie przeprowadza usg i objaśnia, co widać; Normalnie LEKARZ z prawdziwego zdarzenia :-) Wizyta trwała ok. 30 minut, bez pośpiechu, z życzliwością, uśmiechem i cenną radą. Spec dla wszystkich pacjentek!

Tak jak piszą inni to lekarz z sercem dla każdego.Pani Doktor to istny anioł który ceni sobie każda pacjentkę a przede wszystkim każde małe dzieciątko.Jest bardzo dokładna, troskliwa i przy tym dociekliwa.Jeśli coś jej się nie podoba to zawsze musi bardzo dokładnie sprawdzić.Uwierzcie panie to może nie jest super znany lekarz jakich mamy w Bielsku ale znane nazwisko bardzo często nie idzie w parze z super opieką.Gwarantuję!!!! jeśli pójdziecie do dr Sieradzkiej to już do nikogo innego nie zawitacie.Pomimo iż moja córeczka która jest na świecie już 2 latka oczywiście dzięki dr.Sieradzkiej mamy nadal super kontakt.Uwierzcie że to super dobry duszek który będzie nad wami czuwał cały czas- takie moje doświadczenie.Pamiętajcie rozreklamowane nazwisko lekarza często nic nie wnosi.

Bardzo dobry lekarz. Pani Izabela spełniła wszystkie moje oczekiwania. Jestem bardzo zadowolona i chętnie będę polecała ją każdej swojej koleżance. A jeśli Ty też szukasz lekarza ginekologa to z ręką na sercu polecam Panią Izabelę. Dziękuje za opiekę.

Pani Doktor Izabela Sieradzka jest naprawdę znakomitym lekarzem, prowadziła ciążę mojej żony, naprawdę jestem pod wrażeniem. Znakomita lekarka, uśmiechnięta, uprzejma, kompetentna. Dziś noszę na rękach mojego synka i z całego serca dziękuje Pani Doktor Sieradzkiej za poświęcony czas!!

Krótko mówiąc anioł :) Dzięki pani Doktor ja i mój syneczek jesteśmy zdrowi :) Jeszcze raz serdecznie dziękuje i pozdrawiam :)

Krótko mówiąc anioł :)

Dzięki pani Doktor ja i mój syneczek jesteśmy zdrowi :)
Jeszcze raz serdecznie dziękuje i pozdrawiam :)

Dziwią mnie opinie zachwalające panią doktor. Dla mnie była obcesowa i bardzo wyniosła (ale nie o to chodzi w tym fachu). Ważniejsze jest to, że była ona drugim lekarzem u którego byłam z tym samym problem z tą tylko różnicą, że wcześniejszy lekarz wykrył u mnie 3 torbiele, a pani doktor nie wykryła żadnego!! Myślę, że to jest najlepszym podsumowaniem umiejętności tej pani.

Takich lekarzy się teraz nie spotyka pełnych poświęcenia i fachowych Z całego Serca Polecam :-)

Wspaniały człowiek i doskonały lekarz. Bardzo rzadko w dzisiejszych czasach spotyka się takich lekarzy - mądych, kompetentnych, a przede wszystkim takich, którym leży na sercu zdrowie pacjentki, a nie tylko "kasa". Ja osobiście Pani Doktor wiele zawdzięczam - jestem zdrowa i mam zdrowe dziecko. Bardzo dziękuję.