lekarz Izabela Starzyńska-Maguza

Ginekolog

Pani dr prowadziła moją ciążę, zawsze miałam wiele wątpliwości i pytań - jak to w pierwszej ciąży, a pani dr zawsze cierpliwie wszystko tłumaczyła, wyprowadzała z błędów, odstresowywała, wracałam do domu zadowolona i spokojna:) w szpitalu po porodzie gdy miała dyżur, przyszła zapytać jak było, a gdy dzwoniłam rozpoznawała mnie po głosie. To wszystko chyba wystarczająco świadczy o tym, że pani Maguza jest świetnym lekarzem, a co do jej kompetencji nie mam najmniejszych wątpliwości, nawet wagę mojego synka oceniła praktycznie co do grama, ma wielkie wyczucie do USG, wcześnie podaje płeć (u nas 13tc); fakt - kolejki są długie z poślizgiem dużym, ale to świadczy o pani dr dobrze, a gdy już raz pójdzie się to się wie, że potem można już później przychodzić.

Doktor odbierała mój poród mile ją wspominam, ale prowadziła ciążę mojej znajomej, która dość późno dowiedziała się o ciąży i nie brała kwasu foliowego, doktor nie kazała jej brać i w sumie dziewczyna nie łykała kwasu foliowego przez cała ciążę. Dziecko urodziło się przed terminem z niską wagą i krwiakiem w mózgu, który okazał się nowotworem, dziecko po miesiącu zmarło,zastanawiam się czy to wina braku kwasu foliowego w organizmie matki czy słaby sprzęt w gabinecie pani doktor, na którym nie było widać zmian w mózgu dziecka, a może niekompetencja lekarza prowadzącego ciążę

Bardzo polecam panią Izę, prowadziła moją ciążę i jestem z tego wyboru lekarza prowadzącego bardzo zadowolona. Na wizytach poświęca tyle czasu ile wymaga tego sytuacja, bardzo miła i wzbudzająca zaufanie, kompetentne podejście oraz klimat gabinetu sprawiają, że kobieta czuje się komfortowo. Po porodzie również wykazała się zainteresowaniem o moje zdrowie i dzidziusia :) gorąco polecam i pozdrawiam A. S.

gorąco polecam i pozdrawiam A. S.

nie poleciałabym pani doktor nawet najwiekszemu wrogowi jak dla mnie braki podstawowej wiedzy medycznej, pani doktor błędnie odczytała wynik usg podczas ciąży, w szpitalu podczas dużych problemów chyba wystapił u pani doktor zanik pamięci co do mojej osoby bo udawała że mnie nie zna, to pewnie dlatego ze juz podczas wizyty w gabinecie powinna mnie poinformować o zagrożonej ciazy, a usłyszałam ze wszystko jest wporządku, aczkolwiek podczas rozmowy telefonicznej zarówo pani ktora umawia wizyty jak i pani doktor doskonale wiedziały o moim problemie hmm ciekawe skąd naprawde odradzam wizytę u Pani doktor

Z czystym sumieniem polecam Panią Doktor jako lekarza prowadzącego ciąże. Bardzo miła, kontaktowa a co najważniejsze kompetentna. Pozdrawiam serdecznie U.B.

gorąco polecam! Z moją chorobą najpierw pojechałam do warszawy poczym bardzo tego żałowałam. w Mińsku trafiłam na dr Maguze i trzymam się jej już prawie 2 lata.

Miałam podobną sytuację jak Ty. Mój dzidziuś ważył zbyt mało w stosunku do czasu ciąży. Doktor wysłała mnie na Kasprzaka gdzie powiedzieli że to są głupoty. Po miesiącu po wykonaniu kolejnego USG potwierdziła się diagnoza Pani dr Maguzy. Nie wiem tylko po co lekarze na Kasprzaka mówią takie rzeczy. Wypadało by ją przeprosili. Mi też było bardzo przykro

Pani Maguza jest osobą przemiłą stąd też miło chodzi się do niej na wizyty. Potrafi wszystko wytłumaczyc, wyjaśnic, bardzo uprzejmie odnosi się do pacjentki. Ma profesjonalne urządzenia do badania co jest ogromnym plusem.

Jedyną wadą są duże opóźnienia wizyt.

Jedyną wadą są duże opóźnienia wizyt.

Bardzo dobry lekarz. Polecam wszystkim znajomym.

Bardzo dobry lekarz. Polecam wszystkim znajomym.