lekarz Izabela Starzyńska-Maguza

Wcześniejsze wizyty u innego ginekologa wyglądały zupełnie inaczej.Tutaj u Pani Doktor(podkreślę,ze od lat,nie 1 czy 2 razy)na wizytach wszystko mam dokładnie wyjaśnione i opisane.Zawsze wykonuje wszystkie badania łącznie z badaniami krwi itp.Gdy mam problem,cokolwiek, nagła sprawa-Pani Doktor zawsze mi odpowie,pomoze i doradzi w związku z dalszym leczeniem.Długo u innego lekarza szukano przyczyn moich schorzeń a tu po kilku wizytach,dokładnym wywiadzie ze mną wyleczono mnie w 100%.Wiem,ze zawsze będą negatywne i pozytywne opinie,ale co do tych negatywnych to czasem warto się zastanowić i porównać czy Pani Doktor rzeczywiście zrobiła coś nie tak.Porównać u nie 1 innego a 2 lekarzy.Bo niestety wiadomo,ze inny powie, ze to błąd itp.Samo to,ze pracuje w szpitalu i ma możliwość pomocy. Czas oczekiwania na wizytę (czasem ponad godzinę) jest dla pacjenta denerwujący, ale za to widać jak zaangażowana jest w każda pacjentkę, bo każdej poświęca indywidualnie czas a nie tak jak ma to zapisane.

ODRADZAM! Niewarto ! Pani doktor wykonała USG. Które blednie opisała, uznając ze ciałko żółte jakoby jest ciąża poza maciczna. Pomimo wczesnego tygodnia (5 tydzień) zasiała panike i wysłała od razu na odział w szpitalu mińskim gdzie wg. Niej mialabybyc niemal od ręki wykonana laparoskopia. Po przejściach na oddziale (Czesc lekarzy nic nie widziała na usg i chcieli robic rozpoznawczo laparoskopię) na szczęście wypisaliśmy się z szpitala na dodatkowa diagnostykę,(z kompletem badań lek Maguza + Szpital) gdzie dowiedzieliśmy o błędzie Pani doktor. Okazało się ze to ciąża roniona która sama się zakończy. Nie potrzeba robic żadnego zabiegu! Poza tym lekarz bardzo się dziwił bo to tydzień zbyt wczesny na taki ruch... Podsumowując bardzo odradzamy niewarto, brak profesjonalizmu i narażenie na niepotrzebne nadmiarowe leczenie

Doktor odbierała mój poród mile ją wspominam, ale prowadziła ciążę mojej znajomej, która dość późno dowiedziała się o ciąży i nie brała kwasu foliowego, doktor nie kazała jej brać i w sumie dziewczyna nie łykała kwasu foliowego przez cała ciążę. Dziecko urodziło się przed terminem z niską wagą i krwiakiem w mózgu, który okazał się nowotworem, dziecko po miesiącu zmarło,zastanawiam się czy to wina braku kwasu foliowego w organizmie matki czy słaby sprzęt w gabinecie pani doktor, na którym nie było widać zmian w mózgu dziecka, a może niekompetencja lekarza prowadzącego ciążę

gorąco polecam! Z moją chorobą najpierw pojechałam do warszawy poczym bardzo tego żałowałam. w Mińsku trafiłam na dr Maguze i trzymam się jej już prawie 2 lata.

Ona mi nie pomogla chyba bo nie wiedziaam że mam chorą macicę w ciąży

Ona mi nie pomogla chyba bo nie wiedziaam że mam chorą macicę w ciąży

Bardzo dobry lekarz. Polecam wszystkim znajomym.

Bardzo dobry lekarz. Polecam wszystkim znajomym.

nie poleciałabym pani doktor nawet najwiekszemu wrogowi jak dla mnie braki podstawowej wiedzy medycznej, pani doktor błędnie odczytała wynik usg podczas ciąży, w szpitalu podczas dużych problemów chyba wystapił u pani doktor zanik pamięci co do mojej osoby bo udawała że mnie nie zna, to pewnie dlatego ze juz podczas wizyty w gabinecie powinna mnie poinformować o zagrożonej ciazy, a usłyszałam ze wszystko jest wporządku, aczkolwiek podczas rozmowy telefonicznej zarówo pani ktora umawia wizyty jak i pani doktor doskonale wiedziały o moim problemie hmm ciekawe skąd naprawde odradzam wizytę u Pani doktor

Jedyną wadą są duże opóźnienia wizyt.

Jedyną wadą są duże opóźnienia wizyt.

Dla mnie dr niekompetentna. Miałam obfite krwawienie, które wzięłam za miesiączkę (mam nieregularne cykle). Coś mi jednak nie dawało spokoju i umówiłam się na wizytę. Pani dr nawet z pomocą usg dopochwowego źle określiła fazę cyklu.

Bardzo polecam panią Izę, prowadziła moją ciążę i jestem z tego wyboru lekarza prowadzącego bardzo zadowolona. Na wizytach poświęca tyle czasu ile wymaga tego sytuacja, bardzo miła i wzbudzająca zaufanie, kompetentne podejście oraz klimat gabinetu sprawiają, że kobieta czuje się komfortowo. Po porodzie również wykazała się zainteresowaniem o moje zdrowie i dzidziusia :) gorąco polecam i pozdrawiam A. S.

gorąco polecam i pozdrawiam A. S.