dr Izabela Stępień

1,5

Zachowanie Pani Doktor budzi wiele wątpliwości. Prywatnie jest bardzo miła i uśmiechnięta. Szkoda, że nie jest taka w przypadku kiedy pieniądze za wizytę płaci jej fundusz. Wtedy pokazuje, jakim człowiekiem jest naprawdę. Bardzo się na Pani zawiodłam.

Zachowanie Pani Doktor budzi wiele wątpliwości.
Prywatnie jest bardzo miła i uśmiechnięta.
Bardzo się na Pani zawiodłam.

Lekarka pośpiesznie przeprowadza wizyty, badania wykonywane są chaotycznie i przy użyciu przestarzałego sprzętu. W 7 tygodniu ciąży nie wykryła jej, mimo przeprowadzonych przez nią badań (dodam, że mówiłam o pozytywnych wynikach 2 testów ciążowych). W zamian usłyszałam, od pani dr,że testy nie dają 100% pewności a ona ciąży potwierdzić nie może. Natomiast podczas kolejnej wizyty poinformowała mnie, że jestem już 11 tygodniu ciąży. Dr nie wzbudziła mojego zaufania.