Izabela Strzałkowska

Lekarz rodzinny, Pediatra

1,5
2,5

Pani lekarka jest sztucznie uprzejma ale nie kompetentna. Lekceważy objawy choroby twierdząc że tak bywa, trzy lata czekałam na jej decyzję żeby dała mi skierowanie do specjalisty. Okazuje się że jestem poważnie chora a można było temu zapobiec robiąc dodatkowe badania i unicestwić bakterię. Jedno badanie krwi i mogłam być zdrowa.

Beznadziejny lekarz. Mówię że mam zawroty głowy, omdlenia i że poproszę o skierowanie do lekarza specjalisty to zupełnie olewa sprawe. Szkoda jej pieniędzy za skierowanie. Mówi że ''no tak bywa jesienią'' i olewa temat.. beznadziejna lekarka

Mówi że ''no tak bywa jesienią'' i olewa temat..
beznadziejna lekarka