lekarz Izabela Walawender

Super stomatolog. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Moje dzieci z przyjemnością odwiedzają Panią dr. Izę. Polecam.

Super stomatolog. Jesteśmy bardzo zadowoleni.
Moje dzieci z przyjemnością odwiedzają Panią dr. Izę. Polecam.

Jeszcze nigdy nie spotkałem się z tak miłą i fachową obsługą u stomatologa jak u doktor I. Walawender. Jeżeli ktoś szuka lekarza dla swojej pociechy, który nie dość, że jest bardzo dobry merytorycznie to jeszcze miły i ma bardzo dobre podejście do pacjenta- zdecydowanie polecam doktor IZĘ !!!. Piotr

Pani dr Iza jak i gabinet w którym praktykuje począwszy od rejestracji po asystentki to istny cud. Kompetencja , uprzejmość, oraz skuteczność pani dr budzi zachwyt. Moje dzieci nareszcie pozbyły się spędzającego nam z powiek problemu bolących zębów, którzy inni "specjaliści" kitowali bez większego sensu. Dr Iza ma bardzo ciepłe podejście do maluchów, dzięki czemu zdobyła serce moich dzieci które bardzo chętnie i regularnie odwiedzają gabinet stomatologiczny!! Gorąco pozdrawiam i z czystym sercem polecam panią dr Izę!!! Natalia

dr Iza jest bardzo kompetentnym lekarzem z ogromną wiedzą. Zdecydowanie zgadzam się z kilkoma wcześniejszymi, pozytywnymi komentarzami dotyczącymi usposobienia Pani doktor i podejścia do jej małych pacjentów. Dziwi mnie natomiast ostatnia opinia, gdyż będąc z córką u Pani doktor jeszcze w tym miesiącu nie słyszałam, aby wykonywała ona zabiegi ortodontyczne. Jeżeli ktoś szuka lekarza dla swojej pociechy, który nie dość, że jest dobry merytorycznie to jeszcze miły - zdecydowanie polecam!!!

dr Iza jest bardzo pozytywnie nastawiona do dzieci, posiada dar leczenia uśmiechem i dobrocią. Moje dzieci Ją uwielbiają.Jest kompetentna, uparta a zarazem bardzo delikatna. Polecam.

Witam, z czystym sumieniem mogę polecić Panią Izę, trafiłam do niej z 1,5 synem, a dzisiaj ma już 4 latka i wszystkie ząbki wyleczone :) Na słowo, że jedziemy do Pani Izy Synek skacze z radości:) Pani Iza podchodzi bardzo indywidualnie do każdego dziecka i my wychodzimy z gabinetu zawsze usmiechnięci.

Pani doktor Iza stomatolog dziecięcy z powołania moja córka przeszła 5 gabinetów i w każdym zalecano tylko narkozy ew. "na siłę" doktor Iza razem ze swoja asystentką miały takie podejście że córka siadła na fotel pokazała ząbki i założyła maseczkę po czym pani doktor wyleczyła jej dwa ząbki nie wyobrażam sobie zmienić gabinetu i lekarza dziś już wszystkie zęby wyleczone a na słowo jedziemy do dentysty moje dziecko sie cieszy jak by miały to być wakacje polecam za ciepło, serdeczność i za kompetencje