Izabela Witkowska

Logopeda

Staś zaczął terapię we wrześniu, nie było łatwo się dostać - bo okazuje się że dużo pacjentów z poprzedniego roku szkolenego kontynuuje terapię po wakacajch - dlatego warto było dzwonić pod koniec sierpnia. Namiar dostałam z polecenia od koleżanki, ale i tak tu zajrzałam ;) dr Google zawsze podpowie :) Powiem tak - tego rodzaju wpisy z oceną na "max", budzą u mnie zawsze nutkę podejrzenia - ale rzeczywistość zweryfikowała moje obawy - na korzyść oczywiście opinii wcześniej zamieszczonych. Pani Iza - to super fachowiec, a co najważniejsze wykonuje swoją ...

Pani Iza - to super fachowiec, a co najważniejsze wykonuje swoją pracę z pasją. Polecam. Magda.
PS. A Staś zawsze pilnuje aby nie przegapić wizyty - to jest chyba najlepsza opinia dla terapeuty wprost od pacjenta ;)

Serdecznie polecam, obie Panie pracujące w gabinecie są przemiłe i są świetnymi fachowcami a do tego mają świetne podejście do dzieci. Zajęcia są bardzo atrakcyjnie prowadzone, przemyślana kolejność ćwiczeń, poza tym jest to naprawdę przepracowane 40 minut. Polecam. Warto.

Poczta pantoflowa jest nieoceniona ;-) namiar od znajomej z przedszkola okazał się trafiony! Ale wczesniej sprawdziłam też w netcie. Znalazłam tą stronę i przeczytałam ten ostani wpis o drugiej logopedce pracującej w gabinecie. Oczywiscie upierałam się żeby p. Iza prowadziła Marcysie, powołałam się na anonimową opinię że ta druga pani nie dobrych notowań. Okazało się - że to już nieaktualne - obecnie w gabinecie przyjmuje zupełnie inna osoba - jest SUPER!!! Polecam. Ewa.

Przeczytałam ostatnią opinię i to skłoniło mnie do zabrania głosu. Być może ta opinia dotyczy drugiej logopedki pracującej u Pani Izy. Moja córka też była u niej na zajęciach - zbyt kategoryczne podejście zraziło ją do prowadzącej. Po przedstawieniu sprawy p. Izie - dziecko przeszło do niej na zajęcia i kontynuuje je do tej pory z bardzo dobrymi efektami. Innym osobom polecam od razu zajęcia z p. Izą.

Test na ocenę gabinetu do rankingu, napisałam i pomyślałam że przesłodziłam ;-) Ale naprawde nie mam się do czego przyczepić... Pani Iza to świetny fachowiec i osoba na poziomie, a sam gabinet z super klimatem. Cena za zajecia to 45 PLN, ale to i tak taniej niz w Warszawie - dla mnie dojazd z Otwocka jest zdecydowanie łatwiejszy. Polecam z pełnym przekonaniem. Alicja

Test na ocenę gabinetu do rankingu, napisałam i pomyślałam że przesłodziłam ;-)

Polecam z pełnym przekonaniem.

Alicja

moje dziecko chodzi do p.Izy juz drugi rok. zrobiło ogromne postępy w mówieniu a do tego świetnie się bawi i z niecierpliwościa czeka na kolejną wizytę.

Dostałam adres od koleżanki, której dziecko uczęszczało na zajęcia do pani Izy w zeszłym roku. Rzeczywiście dobra opinia mojej koleżanki potwierdziła się. Mój Adaś bardzo chętnie przychodzi na zajęcia - kompetencje p. Izy są na naprawdę wysokim poziomie. Anna

Anna