lekarz Izabela Zacharska-Quaium

Neurolog

Wizyta prywatna super. Nastepna miała być na kase chorych i tutaj pojawił się problem. W sumie , aby dostac sie na kase chorych zajeło mi to ponad pół roku. super. Dobrze, że chodze na własnych nogach, i jak mam nadzieje, moge poczekac.

Nie polecam !!!! Wiecej jej nie ma w pracy niz powinna byc !!! Ciagle przekladane wizyty bo wac pani doktor albo "chora " albo na urlopie !!!!

Miałem pewien problem i nie wiedziano jak mi pomnóc. to trwało kilka lat w sumie 14. Szukano na to wielu sposobów ale żaden mi nie pomagał aż w końcu ktoś ze znajomych stwierdził abym poszedł z tym na operację. Bałem się i nie wiedziałem co robić i wtedy pojawiła się Pani Doktor Zacharska-Quaium i powiem ,że wypytała mnie wybadała wszystko i dostosowała taki lek ,tóry co prawda po 5 latach codziennego zarzywania tylko raz teraz już nie mam tego problemu ,a ten lek biore kiedy mi sie chcę choć nie muszę wogóle ale to robię już dla siebie dla pewności i na wszelki wypadek. Bardzo polubiłem panią doktor za jej uprzejmość i podejscie do mnie jak do normalnego człowieka któremu poprostu trzeba pomóc BEZ INTERESOWNIE!!! Polecam bardzo!

zna sie na rzeczy, uprzejma, uczciwa, troskliwa

zna sie na rzeczy, uprzejma, uczciwa, troskliwa

Żeby oceniać lekarza to jest żałosne! Kim jestem? kto mi dał prawo być sędzią? Tego nie wiem. Ale z wizyty zawsze wychodzę zaopatrzony w odpowiednie medykamenty. Zawsze fachowo, punktualnie, troskliwie i z nadzieją, iż kolejny raz to wielka poprawa. Lekarz dała wskazówki i leki a ode mnie zależy jak będę przestrzegał zaleceń, poleceń, nakazów i zakazów. Jest ich wiele: najpierw rzucić palenie potem dieta, ciągłe ćwiczenia sprawności fizycznej i o dolegliwościach zapominam na długie tygodnie! No chyba, że ?? naciągnę mięśnie zbytnim ciężarem to wtedy tylko dobry lek zaordynowany w ...

Żeby oceniać lekarza to jest żałosne!
Kim jestem?
kto mi dał prawo być sędzią?
Tego nie wiem.
Ale z wizyty zawsze wychodzę zaopatrzony w odpowiednie medykamenty. Zawsze fachowo, punktualnie, troskliwie i z nadzieją, iż kolejny raz to wielka poprawa. Lekarz dała wskazówki i leki a ode mnie zależy jak będę przestrzegał zaleceń, poleceń, nakazów i zakazów. Jest ich wiele: najpierw rzucić palenie potem dieta, ciągłe ćwiczenia sprawności fizycznej i o dolegliwościach zapominam na długie tygodnie! No chyba, że ?? naciągnę mięśnie zbytnim ciężarem to wtedy tylko dobry lek zaordynowany w porę pozwala złagodzić ból.
Pani doktor dziękuję za poradę i zalecenia.
Ze swej strony serdecznie polecam Jan STORUŃ.

Parę lat leczenia się i ciągłe wypisywanie nowych i kosztownych recept z których żaden lek nie skutkuje... Zdecydowanie odradzam!!!

Mimo strasznego bólu rąk i szyi stwierdziła P. doktor, że wszystko jest ok. Po badaniu ( brutalnym skręceniu głowy w prawo)mam drętwe i bez czucia obie ręce, a wcześniej była tylko jedna. Zmieniam neurologa!!!!

wspanialy bardzo madry lekarz' uczciwy mily przyjemny

wspanialy bardzo madry lekarz' uczciwy mily przyjemny