lekarz Izabela Zdziechowicz

Pediatra

Liczba opinii: 1
Średnia ocen:1,0/5
Opinie:1
Zaufanie do kompetencji
1,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
1,0
Poświęcony czas
1,0
Kompleksowość podejścia
1,0
Uprzejmość
1,0
Godny polecenia
1,0
Dodaj opinię

Opinie pacjentów

Sortuj wg
1/5
Zaufanie do kompetencji
1,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
1,0
Poświęcony czas
1,0
Kompleksowość podejścia
1,0
Uprzejmość
1,0
Godny polecenia
1,0

To przerażające jacy lekarze zostali w tym kraju, Pani "doktor" przyjmuje w nocnym oddziale Szpitala Bielańskiego, po ponad godzinnym oczekiwaniu z chorym dwuletnim dzieckiem Pani doktor robi prowizoryczne oględziny i twierdzi, że tutaj się nie robi badań i trzeba się skontaktować z lekarzem. Aż nasuwa się myśl pytanie, że przecież do lekarza przyjechaliśmy??? Chyba, że Pani się za takiego nie uważa??? Poza tym co bardziej niepokojące leki, które przepisała Pani doktor nie były dla dzieci w tym wieku co potwierdziła farmaceuta w aptece. Dwuletniemu dziecku zostały przepisane ostre środki dla ...

To przerażające jacy lekarze zostali w tym kraju, Pani "doktor" przyjmuje w nocnym oddziale Szpitala Bielańskiego, po ponad godzinnym oczekiwaniu z chorym dwuletnim dzieckiem Pani doktor robi prowizoryczne oględziny i twierdzi, że tutaj się nie robi badań i trzeba się skontaktować z lekarzem. Aż nasuwa się myśl pytanie, że przecież do lekarza przyjechaliśmy??? Chyba, że Pani się za takiego nie uważa???
Poza tym co bardziej niepokojące leki, które przepisała Pani doktor nie były dla dzieci w tym wieku co potwierdziła farmaceuta w aptece. Dwuletniemu dziecku zostały przepisane ostre środki dla dzieci od min. 8 lat. Kto odpowiada za takie błędy? Zastanawiam się czy nie zgłosić sprawy, gdyż tak nie może być, że lekarze ryzykują zdrowiem pacjentów, szczególnie tych małych bezbronnych!!!

WięcejMniej
Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość
Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat