dr Izabella Dębowska-Szczytkowska

Lekarz rodzinny, Pediatra, Wizyty domowe

JEST SUPER LEKARZEM . WIĘCEJ TAKICH LEKARZY JAK PANI IZA . ZAWSZE MOGE JEJ UFAC .

Bardzo dobra pani doktor moje dziecko od razu ją polubiło. Bardzo sympatyczna i ma super podejście do pacjenta, poświęca sporo czasu przy każdej wizycie. Naprawdę polecam

Bardzo miła Pani Doktor , świetne podejście do pacjenta jedyny minus to długie kolejki ale to świadczy o tym że rodzice chcą leczyć swoje pociechy u Pani doktor.

Do pani izy bardzo dlugo trzeba czekac w kolejce, mimo iz godziny sa ustalone. Przychodza tam mamy z malutkimi dziecmi, ktore nie wytrzymuja tyle czasu i jest jeden wielki wrzask. P. iza w ciagu jednej wizyty potrafi wyjsc z 10 razy z gabinetu. A po co to nie wiem. Wizyty przedluzaja sie bo czesto pielegniarka w srodku musi sobie pogadac ze znajomymi

Bardzo dobry lekarz. Lecze u Pani doktor swoje dzieci i jestem naprawde bardzo zadowolona z podejscia.Moje dzieci kochaja Pani Ize. Synek jak wie ze idziemy do Pani doktor to sie cieszy bo wie ze nie ma czego sie bac.