lek. dent. Izabella Golińska-Gulewicz

Chirurg szczękowo twarzowy, Stomatolog

Pełen profesjonalizm! Prawdziwy lekarz z powołania! Dziś to jak szukanie diamentu w Polskich kopalniach węgla :) Byłem przerażony wyrwaniem zęba, jednak podejście do pacjenta, tłumaczenie i delikatność to finezja ze strony pani doktor! Jak usłyszałem że najgorsze mamy za sobą(w czasie zastrzyku znieczulenia) nie chciało mi się w to wierzyć, a jednak...wyrywne trwało może z 2 min i zero bólu jak i strachu! Szkoda że dzisiaj takich lekarzy z powołania szukać jak igły w stogu siana...

Najlepsza Pani stomatolog w całym województwie. Polecam serdecznie ma super podejście do dzieci. Wizyty pani doktor przeprowadza bardzo sprawnie. I co najważniejsze tryska energią.

Najlepsza Pani stomatolog w całym województwie.
Polecam serdecznie ma super podejście do dzieci.
Wizyty pani doktor przeprowadza bardzo sprawnie.
I co najważniejsze tryska energią.

Rewelacyjna w każdym wymiarze. Pełen profesjonalizm w stosunku do dorosłych jak i dzieci. Wysoka kultura i uprzejmość.

absolutnie sie z tym nie zgadzam jest bardzo nie slowna robi ludzi w bambuko bierze kase w calosci a potem robi wielka laske ze ktos sie ma czelnosc upomniec o dalsze leczenie przeklada co chwile wizyty karze czekac na tel. potem nie dzwoni stracilam przez nia tak 2 zeby poniewaz mi zatrula potem nie miala czasu mnie przyjac

Bardzo miła Pani!! Właśnie jestem po ekstrakcji zęba i jestem bardzo zadowolona. Zastrzyku prawie nie poczułam a wyrywanie to był dopiero "pikuś". Pani Stomatolog wszystko powiedziała, była bardzo miła i baardzo gorąco polecam ją wszystkim którzy boją się dentystów.

Podpisuję się czterema rękami pod tym co poniżej. Wspaniały lekarz, bardzo sympatyczna i miła osoba. Wszystko ładnie objaśnione, profesjonalne leczenie. A wszystko delikatnie i bez bólu. Polecam wszystkim, Dla mnie najlepszy stomatolog w Kluczborku.

Bardzo miła kompetentna osoba, profesjonalnie podchodząca do problemu. Serdecznie polecam.

Fachowość na najwyższym możliwym poziomie!!! Polecam każdemu

Fachowość na najwyższym możliwym poziomie!!! Polecam każdemu

Pani Iza jest rewelacyjna,polecam z czystym sumieniem każdemu.Jedyny minus wizyt u niej to dość długie czekanie w poczekalni. Za dużo osób chce przyjąć i później wszystko się przedłuża, ale ogólnie jest super. Chodzę do niej od kilku ładnych lat i nie zmienię jej na nikogo innego.

Bardzo miła i uprzejma Pani Doktor. Przyszedłem z silnym bólem, nie byłem umówiony, było już pózno, a mimo to Pani doktor przyjęła mnie bardzo miło. Co do leczenia to najważniejsza dla mnie jako wystraszonego facet była delikatność przy zabiegu. Cena normalna. Wszystkim polecam.

Cena normalna. Wszystkim polecam.

Wciąż poszukujesz "Chirurg szczękowo twarzowy Kluczbork"?

Gabinet stomatologiczny
kluczbork