lekarz Izabella Janecka

Internista, Reumatolog

Na pierwszej wizycie pani doktor spoufalała sie ze mną mówiąć do mnie ''Baska''.Od razu ja polubiłam .Pani doktor waliła w moja wage i kazała zrzucić.Gdy pojawiłam sie kolejny raz pani doktor nie kryła już irytacji .Badanie krwi nie wykazało czynnika reumatologicznego i doktor Janecka oznajmiła ,że przyczyna moich dolegliwości jest zwyrodnieniówka,Po raz trzeci zjawiłam sie gnana bólami ze zdiagnozowana choroba o podłożu reumatycznym przez innego lekarza(znany warszawski specjalista rehabilitacji -ortopeda-świetny diagnostyk przyjmujący na Lesznie).Doktor Janecka widząc mnie WARKNEŁA CHAMSKO;PO CO PANI DO MNIE PRZYSZŁA??/.ja zdębiałam -co za brak profesjonalizmu.Czy ja tę kobiete nachodzę co tydzień!!Bóle nasiliły sie jesienią,palą ,rwą mnie kolejne stawy i...okazało sie ,że mam łuszczycowe zapalenie stawów!!!W tej dolegliwości czynnik reumatyczny sie nie pojawia we krwi!!!(jak w RZS) Czy doświadvzona i zmanierowana dr.Janecka o tym nie wiem i nie wzieła tego pod uwage .Sama nie jest szczupła a atakuje wage pacjenta (nie jest przeciez dietetyczką)podczas gdy waga nie interesuje ortopedy.Doktor Janecka załuguje na naganę.;zarówno pod wzgledem postawy jak i kompetencji!!jak tak ja irytuja zbolali pacjenci to pomyliła zawód!!NIE POLECAM

Pogodna, cierpliwa, kompetentna. Jestem pod opieką pani doktor już 4 lata. Niezwykle pomocna i rozsądna. Zawsze bardzo dokładnie sprawdza jakość moich stawów - wszystkich. Nawet pomiędzy wyznaczonymi wizytami, gdyby się cokolwiek złego działo z moim organizmem, mogę się do niej zwrócić. Poleciłabym każdemu na 100 %