Wspaniały lekarz! U Pani doktor byłam na pierwszej wizycie i jestem bardzo zadowolona. Bardzo uprzejma, miła i delikatna osoba. Mimo że była to moja pierwsza wizyta, nie odczułam żadnego stresu czy dyskomfortu z tym związanego. Pełen profesjonalizm, zdecydowanie ginekolog godny polecenia każdej kobiecie.

Byłam pierwszy raz na wizycie u dr Kamont i nie żałuję! Profesjonalne podejście, miła, sympatyczna, kompetentna, wszystko tłumaczy sama bez pytań pacjentki, nie patrzy na zegarek na wizycie. Na jednej wizycie dowiedziała się więcej niż dotychczas u kilku ginekologów razem. Szczerze polecam dr Kamont, dziewczyny nie pożałujecie! Pozdrawiam.

Wspaniały lekarz. Bardzo się cieszę, że trafiłam właśnie na Panią doktor, bardzo kompetentna, oddana pacjentkom, czułam duże wsparcie i zainteresowanie z jej strony; Pani doktor prowadziła moją ciążę - była przy porodzie, dzięki niej i wspaniałym położnym moje wspomnienia z porodu są niezwykłe, bardzo pozytywne emocje. Polecam gorąco.

Z całą odpowiedzialnością mogę polecić Panią Doktor innym paniom. Dużym plusem jest to, że nie spieszy się na wizytach, często pacjentki siedzą w gabinecie około godziny. Zawsze odbiera telefony, albo oddzwania. I pocieszy kiedy trzeba. Polecam, będziecie zadowolone.

Witam. Czy mógłby mi ktoś powiedzieć czy doktora Pani Izabela Kamont przyjmuje obecnie na kase chorych i jeśli tak to gdzie?

Polecam panią doktor każdemu.Podejście do każdego pacjenta indywidualne, w razie jakichś problemów pacjentki przyjeżdżają do niej na dyżur w szpitalu. Fantastycznie wszystko tłumaczy co jest bardzo ważne przy młodych pacjentkach. Jedyny minusik to to że idąc na kasę chorych pani doktor nie zawsze ma wystarczającą ilość czasu, ale nie dziwi mnie to bo pacjentek ma na prawdę mnóstwo.

Witam. Pani dr Kamont jest najlepszym ginekologiem w Siedlcach. Miałam poważny problem i pomogła mi. Jest naprawdę miła dla pacjenta i zna się na swojej dziedzinie. Wytłumaczyła mi wszystko nawet bez moich pytań. Polecam ją wszystkim kobietom.

Dziękuję Bogu że zesłał na moją drogę tego lekarza... Dzięki niej zaszłam drugi raz w ciążę bo po pierwszym porodzie i komplikacjach mojego maleństwa nie chciałam już nigdy rodzić... Teraz mam synka 5 lat i 9-cio miesięczną córcię oraz miłe wspomnienia z porodu:) to wszystko dzięki niej... Dr. Kamont to najwspanialszy lekarz ginekolog i położnik jakiego znam... Chodzę do niej od 5 lat i nie zamienię jej na nikogo innego... Gorąco polecm... Warto się przekomać.

Dziękuję Bogu że zesłał na moją drogę tego lekarza...
to wszystko dzięki niej...
Gorąco polecm... Warto się przekomać.

jest bardzo dobrym lekarzem z powołania.tlumaczy wsztstko tak by pacjętka zrozumiała, na każde ptrania odpowiada tak by każda wątpliwość była rozwiana.polecam wszytskim paniom w każdym wieku.

Rewelacyjna lekarz, dobry i uczciwy człowiek. Prowadziła moją pierwszą ciążę - jestem jej wdzięczna za fachowość, dyspozycyjność i serdeczność, jaka potrzebna jest każdej kobiecie szczególnie, jeśli idzie o ginekologię.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Siedlce"?

Andrzej Korniluk

Czerwonego Krzyża 41