Izabella Krzywdzińska

Dermatolog

2,7
1,7

Nie otrzymałam diagnozy ani propozycji dalszego leczenia. Doktor była nieuprzejma.

Zgadzam się z poprzednim komentarze, zostałem tak samo potraktowany. Odniosłem wrażenie że Pani Doktor chce mieć pacjenta z głowy i jak najszybciej się go pozbyć. Zero informacji o diagnozie. Żadnego zaufania do lekarza, że leczy mnie właściwie. Po pierwszej wizycie leki, jakie zostały mi przepisane nie pomogły, a po drugiej wizycie ponownie zostały przepisane.

z gabinetu lekarskiego,mam wrażenie, że szybciej wyszłam niż weszłam (tak szybko odbyła się wizyta lekarska). Pani doktor łaskawie z daleka zza biurka zdiagnozowała chorobę i szybko wystawiła receptę. i tyle po wizycie... niczego konkretnego się nie dowiedziałam, sama musiałam pytać o różne sprawy związane z chorobą, tyle to można poczytać w internecie. a tak wogóle to kolejny raz przepisała lek który już wcześniej nie pomagał.KIEPSKI LEKARZ. JESTEM BARDZO NIEZADOWOLON Z OSBŁUGI PACJENTA