lekarz Izabella Nyka

Rehabilitant

Pani Doktor rzetelnie wyjaśniła mi o co chodzi w moim przypadku, zleciła rehabilitację, którą w trakcie modyfikowała - świetne podejście do Człowieka w Pacjencie :)

Nie polecam tej pani doktor nikomu . W moim przypadku okazała się osobą niemiłą o wątpliwych kompetencjach lekarza-specjalisty. Już podczas pierwszej wizyty potraktowała mnie dość instrumentalnie.. Sugerowała (kazała) płatne zabiegi rehabilitacyjne, informując, że NFZ nie refunduje potrzebnych mi zabiegów, co nie jest zgodne z prawdą ( upewniłem się w NFZ)..

Jestem byłym pacjentem Pani Izabeli. Metoda McKenziego mi osobiście pomogła. Polecam ją innym znajomym.

Jestem byłym pacjentem pani doktor. Zaproponowała mi dwie metody leczenia do wyboru - klasyczną i McKenziego. Od razu dała mi do zrozumienia, że życzy sobie żeby mój wybór padł na McKenziego.Po konsultacjach z innymi specjalistami wybrałem klasyczną metodę. Pani doktor nawet nie starała się ukryć swojego niezadowolenia jak małe dziecko obrażona stwierdziła, że będę tego żałował. Proszę ocenić samodzielnie takie zachowanie,ja oceniam opiekę Pani Nyki jako fatalną, bo konsekwencją mojego wyboru był zupełny brak zainteresowania tego lekarza moim powrotem do zdrowia.

Miałam kontakt z panią Doktor już kilkakrotnie na oddziale rehabilitacyjnym w Stocerze. Poznałam panią Doktor z jak najlepszej strony. Jeżeli będę musiała, to chciałabym spotykać takich lekarzy więcej. Pani Doktor zawsze zajmowała się moim przypadkiem z pełnym zaangażowaniem. Nie bagatelizowała objawów i starała się znaleźć przyczynę. Na nowe dolegliwości reagowała szybko i bardzo dobrze dostosowywała metodę rehabilitacji. Do tego jest bardzo miłym człowiekiem i naprawdę chce pomóc. Jestem bardzo zadowolona z opieki medycznej Pani Doktor.

Zdecydowanie nie polecam Pani doktor. Trafiłem do niej z dyskopatią lędźwiową. Byłem leczony metodą McKenziego. Po kilku wizytach, wydaniu na nie kilkuset złotych i regularnym ćwiczeniu w domu zgodnie z zaleceniami Pani doktor, zacząłem odczuwać coraz większe bóle. Niestety mam wrażenie, że ćwiczenia zalecone przez, skądinąd bardzo miłą Panią doktor, spowodowały pogorszenie stanu. Zrezygnowałem z dalszych wizyt, gdy Pani doktor zaczęła wspominać o konieczności konsultacji z innym lekarzem lub operacji, pomimo że na początku naszej współpracy wypowiadała się o perspektywach leczenia bardzo optymistycznie i z dużą pewnością siebie.