dr n. med. Izabella Sirko

Ginekolog

Zdecydowanie polecam dr Sirko. Świetny specjalsta, do tego uprzejma, cierpliwa, tłumaczy cierpliwie i po ludzku nawet najbanalniejsze rzeczy. Czas poświęcony pacjentce- w zależności od potrzeb, czasami nawet bardzo długie wizyty. Dostępna pod telefonem cały czas, chętnie wspiera, pomaga. Przeprwadza wywiad, pyta o wiele rzeczy, polecam serdecznie. Prowadziła moje dwie ciąże, nie mam jej nic do zarzucnia, wręcz przeciwnie- polecam z całego serca.

Pani doktor prowadziła moje dwie ciąże. Zawsze skrupulatnie sprawdzała wyniki badań, dzięki czemu wykryła u mnie zaburzenie pracy tarczycy. Nigdy nie bagatelizowała dolegliwości, nawet na pozór mało ważnych. Chętnie odpowiada i wyczerpująco wyjaśnia. Delikatna i taktowna. Polecam!

Czytałam wcześniejsze opinie i byłam zaskoczona ceną - ja zapłaciłam 50,00 zł. ale to może dlatego, że u mnie był tylko wywiad, rozmowa i omówienie mojego problemu. Wobec moich doświadczeń z innymi ginekologami - panią Sirko szczerze polecam - za ciepłe podejście do pacjenta i jego problemu.

bardzo uprzejma i kompetentna pani doktor.W tamtym roku wprawdzie straciłam dziecko ale winię za to lekarzy ze szpitala woj.w Tychach.Teraz znów jestem w ciąży i jak na razie wszystko jest w porządku pani doktor odpowiada na wszystkie pytania i wszystkie wizyty odbywam z mężem który zawsze uczestniczy razem ze mną w badaniu usg co też jest dla niego ważne.POLECAM

Generalnie - całkiem niezła. Chyba jako jedyna zwróciła uwagę na moją nienaturalnie dużą różnicę w wielkości gruczołów piersiowych. Myślę jednak, że jak na "zwyczajne" badania typu: palpacyjne, cytologia itd. ma za wysokie ceny. Po podliczeniu usługi lekarskiej zrobiłam wielkie oczy, a nie zrobiła w gabinecie cudów. Za "tytuł" jak widać trzeba zapłacić.

Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Delikatna w badaniu pacjenta,dokładna i stawiająca bezbłędnie diagnozę.Szczerze polecam.

Mój problem został rozwiązany poprzez badanie w laboratorium, a następnie zapisanie odpowiednich leków. Poprzedni lekarze wypisywali "na oko" jedne i te same leki w ten sposób borykałam się z problemem przez 2 lata. Myślę, że to przekonuje do profesjonalizmu lekarza.

Pani doktor posiada specjalizację z ginekologi dziecięcej, ale... Podczas wizyty z 4-letnią wtedy córką (podejrzenie przedwczesnego dojrzewania) dziecko płakało. Pani doktor była wyraźnie zirytowana całą sytuacją , przecież to takie dziwne że 4-latek płacze u ginekologa.

Trafiłam do Pani Doktor, ponieważ mój dotychczasowy lekarz zaczał bagatelizować mój problem z zajsciem w ciążę, tłumacząc to stresem (dwa poronienia). Podczas pierwszej wizyty Pani Doktor zrobiła mi badanie cytologiczne, zbadała piersi, skierowała na badania - zanim potwierdzi diagnozę chce mieć swoje przypuszczenia potwierdzone badaniami. Nadmienię, że zwykłe USG jajników od razu pokazało przypuszczalną przyczynę dot. problemu z zajściem w ciążę. Zobaczymy jak będzie podczas kolejnej wizyty, ale narazie gorąco polecam.

Polecam. Jako dziecko trafiłam do pani dr z problem cysty na jajnikach- już w tedy zbudziła u mnie zaufani i doprowadziła sprawę do końca. Pierwszą ciążę również prowadziła Pani dr. Jestem zadowolona z przebiegu wizyt, podejścia do pacjenta i w ogóle z całości.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Tychy"?

Magdalena Biernat

Angelius Szpital Provita
Fabryczna 13d Katowice Ochojec
40-611 Katowice
SANTE
Al. Wolności 6 (Zagórze - róg ul. Braci Mieroszewskich i ul. Teofila Lenartowicza)
41-219 Sosnowiec
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 1 im. Prof. Józefa Gasińskiego w Tychach