lekarz Izolda Mrochen-Domin

EKG, Onkolog, Internista, USG

Lekarz z powołania. Duża wiedza i doświadczenie. Umiejętność rozmowy z pacjentką. Gorąco i Serdecznie Polecam.

Lekarz z powołania. Duża wiedza i doświadczenie. Umiejętność rozmowy z
pacjentką. Gorąco i Serdecznie Polecam.

Wspaniała lekarka na właściwym miejscu. Nie zdaje sobie sprawy z tego. Skromna, każdy pacjent jest dla Pani doktor ważny. Kompetentna. Szkoda,że oddział w Ochojcu nie ma możliwości kompleksowego leczenia onkologicznego. Niespełna roczny oddział i tak daje sobie radę w n/systemie lecznictwa.Polecam tego lekarza z całego serca.

Wspaniały lekarz, naprawdę polecam. Onkologia to b. trudna specjalizacja. Przekazać przykrą wiadomość w sposób umiejętny, rzeczowy, pozostawiając nadzieję, to duża sprawa. Po prostu profesjonalizm z ludzką twarzą.

Wspaniały lekarz, naprawdę polecam.
Onkologia to b. trudna specjalizacja.
Przekazać przykrą wiadomość w sposób umiejętny, rzeczowy,
pozostawiając nadzieję, to duża sprawa.
Po prostu profesjonalizm z ludzką twarzą.

Pani doktór to lekarz ANIOŁ!!!!!! Dzięki niej i jej wiedzy medycznej, podejściu do pacjenta przeszłam leczenie onkologiczne . To Pani doktór sprawiła że strach zniknoł, a jej tłumaczenie choroby pomogło na właściwe myślenie i leczenie raka. Pozdrawiam serdecznie i życzę dalszych sukcesów w pracy

Gdyby wszyscy lekarze podchodzili do swoich pacjentów tak jak Pani Doktor, to... Kobieta Anioł. Dziękuje za tak rzetelne podejście do pacjenta. Moja Mama była bardzo przerażona wstępną diagnozą. Z gabinetu od P. Doktor wyszła wręcz uskrzydlona. Ile pozytywnej radości może zdziałać dobre słowo i wyjaśnienie problemu choroby wie tylko pacjent i jego najbliżsi. Dziękuję

Pani Doktor to lekarz multidyscyplinarny o niezwykle szerokiej medycznej wiedzy ogólnej, a przy tym niesamowity człowiek o ciepłym, pełnym zrozumienia, ludzkim podejściu do pacjenta. Lekarz z powołaniem, z prawdziwego zdarzenia. Dzięki swojej wiedzy daje poczucie bezpieczeństwa, a dzięki postawie ułatwia choremu często tak trudną wędrówkę po świecie choroby.

Wspaniały lekarz z powołania i ekspert.

Wspaniały lekarz z powołania i ekspert.

Zdecydowanie polecam Panią doktor, jest sympatyczna i bardzo dokładna

Zdecydowanie polecam Panią doktor, jest sympatyczna i bardzo dokładna

To lekarz pełen kompetencji i profesjonalizmu, bezpośredni i kontaktowy.Dusza Człowiek. Polecam każdemu,w trudnych chwilach nie zawodzi.

Bardzo dobry lekarz .leczyłem sie u Pani Doktor która jedyna zdiagnozowała moja chorobę zastosowała odpowiednie lrczenie,jestem zdrowy,Polecam!!!!!!!!!!!!!

Wciąż poszukujesz "EKG Orzesze"?

Kościuszki 10c
43-180 Orzesze