lekarz Izolda Świstuń

Psychiatra

Zarozumiała i samolubna, nie zależy jej na dobru pacjenta, przypisuje niewłaściwe leki i ma gdzieś jak to wpływa na niego. Nie polecam, najgorszy psychiatra

Pani doktor nie potrafi porządnie zdiagnozować, daje tabletki na schizofrenie osobie chorej na depresję, obgaduje pacjentów z innymi, jest wredna, nie polecam.

Pani doktor jest osobą opryskliwą i traktuje pacjentów przedmiotowo. Nie potrafi słuchać przez co wydaje złe diagnozy, podważając jednocześnie opinie innych lekarzy. Traktuje pacjentów różnie, trzeba trafić na jej dobry humor albo kiwać głową i na wszystko się zgadzać. W moim przypadku nie polecam gdyż jej leczenie okazało się nieskuteczne, a nawet doprowadziło do pogorszenia mojego stanu zdrowia.

Ciepła, wyrozumiała, przy tym niezwykle "ludzka" w podejściu do pacjenta. Uważnie słucha, wypytuje w razie niejasności. Odpowiada na nurtujące nas pytania dotyczące naszych dolegliwości. Ostrożnie dobiera formę leczenia na podstawie przeprowadzonego wywiadu. Lekarz z powołania.

Najwspanialsza Pani Diktor na świecie, nigdy nie spotkałam tak dobrego fachowca jak ONA, oddana pacjentowi, zawsze ciepła, uśmiechnięta a przede wszystkim wspaniła Poradnia którą prowadzi.

Z całą stanowczością mogę powiedzieć ,że jest to lekarz z grupy niewielu , taki z prawdziwym powołaniem. Ciepła, kompetentna,o wielkim sercu dla drugiego człowieka.

Pacjent jest najważnieszy, chyba to jest motto pani doktor

Pacjent jest najważnieszy, chyba to jest motto pani doktor

posiada dobry kontakt z pacjentem, jest kompetentna i zależy jej na zdrowiu pacjenta

Bardzo miła Pani doktor. Chętna do pomocy. Pomogła mi wyjść z choroby. Polecam z całą odpowiedzialnością.

Bardzo zakochana w sobie, podważa decyzję innych lekarzy . Stosuje leczenie typu barman /mieszanki lekowe/