lekarz Izydor Wysocki

Psychiatra

3,1

jako lekarz jest podobno dobry kiedys bylem u niego i pamietam ze mi pomogl ale teraz po ostatniej wizycie to juz sie nie czulem za bardzo bo wchodze mowie jak sie czuje a diagnoza taka sama jak zwykle i u wiekszosci pacjentow jak juz slyszalem nerwica lekowa pozatym to wielki minus ze nic z pacjentem nie rozmawia tylko slyszymy acha acha acha a to przeciez nie tego nam potrzeba my mowimy on tylko od razu pisze proszki i to takie konkretne ze potem nawet spac nie mozna wiec uwazam go za w sumie lekarza ktory nie za bardzo liczy sie z pacjentem tylko wiezy w leki kazdy pacjent oczekuje szczegolowej rozmowy diagnozy i opisu wiec jak to sie by poprawilo to warto do niego isc bo ogolnie biorac to swietny specjalista tylko 80zł za 5minut to leekka przesada

Napisałem tutaj wiele negatywnych komentarzy na temat Tego lekarza, jednak z perspektywy czasu stwierdzam że były one błędne. Przepisał mi leki na oddziale nerwic wbrew mojej woli, ale po dłuższym czasie stwierdzam że podjął dobrą decyzję. Dziś już nie biorę leków i porównując mój stan z przed pobytu na oddziale nerwic z dzisiejszym mogę z pełnym przekonaniem napisać że leczenie było skuteczne, a Pana Doktora przepraszam za oczernienie i dziękuję za skuteczną terapię.

JEST WSPANIALYM LEKARZEM, BARDZO DBA O SWOICH PACJENTOW .DAJE JAK NAJMNIEJ LEKOW. POTRAFI ZMOBILIZOWAC CZLOWIEKA ZEBY WALCZYL TEZ SAM I UDAJE SIE TO UWIERZCIE. ALE JAK ZALECI LEKI TRZEBA JE BRAC, A POMOGA. TO JEST LEKARZ Z POWOLANIA .ZAWSZE JEST DOSTEPNY.CIEZKO W TYCH CZASACH O TAKIEGO. JEST MILY, NIE MA HUMOROW . TO JEST DUZY KOMFORT DLA PACJETA. DZIWIE SIE ZE NIKT JESZCZE NIE NAPISAL. MA DUZO PACJENTOW.ZCHECAM DO KOMENTARZA. BO WARTO PISAC O TAK WSPANIALEJ OSOBIE JAK DR WYSOCKI.POZDRAWIAM

zostałem zwyzywany przez doktora i potraktowany jak nieświadomy człowiek wywodzący się z ''patologii'' bardzo się zawiodłem, bo pierwsze wrażenie zrobił wspaniałe, dopiero po czasie pokazał ''różki''. moją osobę ocenił po wypełnieniu kwestionariusza i podliczeniu punkcików. polecam poszukać kogoś bardziej przejmującego się i wyrozumiałego

Wspaniały lekarz i człowiek!!! Nic dodać,nic ująć,poprostu najlepszy na woj.mazowieckie lekarz,gdyż widać po nim,że na pierwszym miejscu stawia bezinteresownie pacjenta,ale pamiętajmy o tym,że posiada jak każdy również swoje życie prywatne.

polecam jest swietny!!!!!potrafi wyleczyc i wytłumaczyc co na czym polega i jaki lek jak zadziała jest szczery i konkretny naprawde warto sie u niego leczyc!!!

Uprzejmy i kompetentny lekarz. Wyjaśnił mi przyczyny mojej nerwicy. Przepisał lek i skierował na psychoterapię do psychoterapeutki. Polecam.

Korzystałem z leczenia szpitalnego, oddział Nerwic w szpitalu w Krychnowicach prowadzi Doktor. Bardzo zaangażowany, oddany, miły i najważniejsze kompetentny. Lekarz z powołania . Polecam leczenie w tym Oddziale.

Lekarz ten specjalizuje się w leczeniu nerwic, które leczy się głównie psychoterapią, a przepisuje dużo leków. Nie wierzy w pacjenta, ufa jedynie tabletką.

Byłam na wizycie u Pana doktora na swoje nieszczęście po jego urlopie, gdzie zastałam w poczekalni tłum. Zostałam przyjęta do gabinetu na dwie minuty przed zamknięciem przychodni. Nawet nie dostałam recepty tylko kartkę z nazwą leku by wypisał mi go internista. Karygodne, a pieniądze za wizytę oczywiście zabrane.Nie mówię oczywiście o jakiejkolwiek rozmowie na temat moich problemów bo na to nie było czasu.Była to moja pierwsza wizyta u doktora,polecała mi go koleżanka i muszę przyznać że byłam ogromnie zawiedziona. Nie pójdę już drugi raz..