lekarz Izydor Wysocki

Psychiatra

zostałem zwyzywany przez doktora i potraktowany jak nieświadomy człowiek wywodzący się z ''patologii'' bardzo się zawiodłem, bo pierwsze wrażenie zrobił wspaniałe, dopiero po czasie pokazał ''różki''. moją osobę ocenił po wypełnieniu kwestionariusza i podliczeniu punkcików. polecam poszukać kogoś bardziej przejmującego się i wyrozumiałego

Napisałem tutaj wiele negatywnych komentarzy na temat Tego lekarza, jednak z perspektywy czasu stwierdzam że były one błędne. Przepisał mi leki na oddziale nerwic wbrew mojej woli, ale po dłuższym czasie stwierdzam że podjął dobrą decyzję. Dziś już nie biorę leków i porównując mój stan z przed pobytu na oddziale nerwic z dzisiejszym mogę z pełnym przekonaniem napisać że leczenie było skuteczne, a Pana Doktora przepraszam za oczernienie i dziękuję za skuteczną terapię.

jako lekarz jest podobno dobry kiedys bylem u niego i pamietam ze mi pomogl ale teraz po ostatniej wizycie to juz sie nie czulem za bardzo bo wchodze mowie jak sie czuje a diagnoza taka sama jak zwykle i u wiekszosci pacjentow jak juz slyszalem nerwica lekowa pozatym to wielki minus ze nic z pacjentem nie rozmawia tylko slyszymy acha acha acha a to przeciez nie tego nam potrzeba my mowimy on tylko od razu pisze proszki i to takie konkretne ze potem nawet spac nie mozna wiec uwazam go za w sumie lekarza ktory nie za bardzo liczy sie z pacjentem tylko wiezy w leki kazdy pacjent oczekuje szczegolowej rozmowy diagnozy i opisu wiec jak to sie by poprawilo to warto do niego isc bo ogolnie biorac to swietny specjalista tylko 80zł za 5minut to leekka przesada

polecam jest swietny!!!!!potrafi wyleczyc i wytłumaczyc co na czym polega i jaki lek jak zadziała jest szczery i konkretny naprawde warto sie u niego leczyc!!!

Uprzejmy i kompetentny lekarz. Wyjaśnił mi przyczyny mojej nerwicy. Przepisał lek i skierował na psychoterapię do psychoterapeutki. Polecam.

Lekarz ten specjalizuje się w leczeniu nerwic, które leczy się głównie psychoterapią, a przepisuje dużo leków. Nie wierzy w pacjenta, ufa jedynie tabletką.

Wspaniały lekarz i człowiek!!! Nic dodać,nic ująć,poprostu najlepszy na woj.mazowieckie lekarz,gdyż widać po nim,że na pierwszym miejscu stawia bezinteresownie pacjenta,ale pamiętajmy o tym,że posiada jak każdy również swoje życie prywatne.

Uważam, że jest to dobry lekarz, jednak za mało czasu poświęca na rozmowę z pacjentem (co raczej jest dużym minusem w zawdzie psychiatry).

Korzystałem z leczenia szpitalnego, oddział Nerwic w szpitalu w Krychnowicach prowadzi Doktor. Bardzo zaangażowany, oddany, miły i najważniejsze kompetentny. Lekarz z powołania . Polecam leczenie w tym Oddziale.

Lekarz z powołania. Leczy skutecznie, cierpliwy, kompetentny, wzbudza zaufanie.Polecam