lekarz Jacek Antoniak

Lekarz kompetentny, życzliwy, zainteresowany dolegliwościami pacjentek. Lekarz i Człowiek o wysokiej kulturze osobistej. Po raz pierwszy spotkałam się z bezbolesnym przebiegiem badania i leczenia! Absolutna rewelacja!! Polecam! Dziękuję! Pozdrawiam!

miły i bardzo komunikatywny. odpowiada na wszystkie pytania, nie pogania, delikatnie bada. wyleczył mnie z dość nieprzyjemnej infekcji, zawsze do niego chodzę jak mam jakiś problem i kontrolnie.

Przesympatyczny lekarz, rewelacyjna atmosfera podczas wizyty. Na szczęście chodzę do doktora tylko profilaktycznie ale zawsze przypomina o zrobieniu badań krwi, cytologii i usg. Polecam