Wcześniej chodziłam do innego ginekologa, więc mam porównanie. Doktor Antos to lekarz z powołaniem. Pacjentki traktuje z szacunkiem. Ne niecierpliwił się kiedy zadawałam drobiazgowe pytania, sam chętnie wszystko tłumaczył i objaśniał. Urodziłam ślicznego synka z pomocą doktora i jestem bardzo zadowolona z przebiegu porodu, oraz ze sposobu prowadzenia ciąży. Bardzo wcześnie określił płeć, a badanie nagrał na płytkę (bez dodatkowej opłaty jak u innych lekarzy).Doktora polecam każdej kobiecie tak jak i mnie go polecono, naprawdę warto.

Bardzo miły, wszystko tłumaczy, nie śpieszy się, bardzo dokładne usg. Za dodatkowe "atrakcje" (zdjęcia czy płyty z usg) dopłata jedynie 10zł a nie jak u innych lekarzy po 300zł! Prowadził moją ciążę (drugą) i porównanie z innym lekarzem na NFZ, do którego chodziłam w pierwszej ciąży to niebo a ziemia.. POLECAM doktora wszystkim przyszłym mamom.

Generalnie ciężko mi go ocenić ponieważ za wiele nie mówil... Odnioslam wrazenie ze jak wiekszosc lekarzy kieruje nim rządza pieniądza a niestety nie powołanie. Przyjmował pacjentów w brudnym od jedzenia fartuchu... Słabo

Wcześniej chodziłam do innego ginekologa, więc mam porównanie. Doktor Antos to lekarz z powołaniem. Pacjentki traktuje z szacunkiem.Polecam!