lekarz Jacek Bartnik

Laryngolog

Konkretnie i kompetentnie. Sympatycznie i wnikliwie. Bez nadmiernej wylewności(in plus), ale dociekliwie i kompleksowo. Badanie przeprowadzone delikatnie, bez wkładania łopatki "do tchawicy". Dzieci wychodziły z gabinetu Doktora z okrzykiem: "ale fajnie było". A że to jeszcze w ramach wizyty NFZ... Polecam bez wahania.BeataKuzniar

Wspaniały człowiek, bardzo kompetentny lekarz ze świetnym podejściem do dzieci.

Wspaniały człowiek, bardzo kompetentny lekarz ze świetnym podejściem do dzieci.

doskonała diagnoza, ma dziwne na pierwszy rzut oka zalecenia ale bardzo skuteczne polecam wszystkim

superrrrrrrrrrrrrrr lekarz. Bezinteresowna i kompetentna pomoc

superrrrrrrrrrrrrrr lekarz. Bezinteresowna i kompetentna pomoc

Fantastyczny lekarz. Pan doktor przeprowadził wnikliwy wywiad na temat wcześniejszego leczenia mojego dziecka. Był uprzejmy, konkretny, wszystko mi wytłumaczył.Polecam goraco.

Świetny lekarz. Sympatyczny z dobrym podejściem do pacjenta. Byłam u niego w przychodni dla niedosłyszących, z dzieckiem. Potraktował nas bardzo dobrze, jestem bardzo zadowolona. Wcześniej byłam u innej lekarki, która nic nie wykryła, a okazało się, że dziecko niedosłyszy z powodu bardzo dużych zmian spowodowanych chorobą.Polecam tego lekarza.

Wspaniały lekarz, nie tylko świetny fachowiec (z bardzo dobrą opinią u pacjentów), ale też lekarz z powołania, dyspozycyjny,który nigdy się nie spieszy (nawet gdy to wizyta domowa w sobotę w południe). Świetnie potrafi ocenić stan chorego, gdy polecił wstrzymać się z podaniem antybiotyku, zawsze okazywało się, że miał rację. Dodatkowe osoby podsunięte "przy okazji" gratis..

Dodatkowe osoby podsunięte "przy okazji" gratis..