lekarz Jacek Bendek

2,5
2,5

Strasznie gburowaty, żadnej pomocy, stwierdził - nadaje się do operacji, prosze iść do lekarza pierwszego kontaktu po skierowanie, na pytanie czy on moze dać mi skierowanie skoro już jestem u specjalisty to odpowiedział, ze u niego w szpitalu czeka sie na ta operację rok, na pytanie czy nie da się jakos przyspieszyć operacji skoro sprawa jest pilna i czekać roku raczej nie można (nie chodziło o jakieś fawory, zeby była jasność) to zaczął dyktować adresy szpitali gdzie kolejka może (powtarzam -może!) być mniejsza. Absurdalna sytuacja - idę do specjalisty po pomoc a otrzymuję wiedzę z googla i to słabszą bo dane teleadrsowe szpitala na szaserów czy w otwocku sama sprawdzę szybciej. Naprawdę NIE POLECAM, zachowanie poniżej krytyki całkowity brak chęci wsparcia pacjenta, chociaż dobrym słowem. Informacje na prywatnej wizycie , które mogę sprawdzić wszędzie. Pierwszy raz spotkałam się z taką aberracają u lekarza - coś w rodzaju - przecież pacjenci gotowi pomysleć, ze oni są tu na pierwszym miejscu, w głowach im sie poprzewracało! Zmarnowany czas wizyty, zmarnowane pieniądze, najlepsze, ze badanie polegało na rzucie oka i pomacaniu przez 2 sekundy, Pan doktor chyba ma już wiedzę na poziomie Kaszpirowskiego - ale sądzę, że jako doktor jest napradę bezużyteczny, zaskoczyła mnie ta pogarda dla pacjenta, przychodzi ktoś po pomoc a otrzymuje ... adresy? żadnej porady, zadnych użytecznych wskazówek jak postepowac dalej, brak badania pacjenta, wszystko to jest dziwne i mogę wystawić jedną ocenę wobec takiej arogancji lekarza.

Znam Pana Doktora od 1994 roku, mam 2 endoprotezy stawow biodrowych.wszystko jest ok.Zdecydowanie polecam ten kontakt.