lekarz Jacek Biernacki

Lekarz rewelacja. Bez zbędnych formalności, rzeczowo, profesjonalnie, z empatią i dokładnym wyjaśnieniem problemu oraz decyzją jak ten problem rozwiązać w możliwie najkrótszym czasie. Byłem na wizycie i zabiegu w Poliklinice na Kwiatowej. Świetny lekarz.

Świetny lekarz.

Z czystym sercem polecam! To lekarz z sercem do pacjenta. Rzetelnie postawił diagnozę, a po zabiegu interesował się moim stanem zdrowia. Polecam!

Lekarz chirurg jeden z najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie, fachowy komunikatywny, dokładny w badaniu i leczeniu. Jest to opinia nie tylko moja jako pacjenta ale i podsłuchana pod drzwiami gabinetu chirurgicznego przy ul. Kordeckiego innych pacjentów. Po usunięciu woreczka żółciowego w szpitalu przez Dr J. Biernackiego nie było żadnych dolegliwości i komplikacji. Dziękuję !!!.

Byłam dzisiaj na pierwszej wizycie u Pana Doktora Jacka Biernackiego. Byłam tak mile zaskoczona podejściem do pacjenta, że aż byłam w szoku. Już dawno nie przyjął mnie tak miło żaden lekarz. Od Pana Doktora emanuje ciepło i zrozumienie chorego pacjenta. Jest delikatny i miły. Fachowo wyjaśnia wszystkie wątpliwości pacjenta. Poświęca pacjentowi tyle czasu ile wymaga, bez okazywania nerwówki i załatwiania pacjenta jak na taśmie produkcyjnej, bo tak wyglądały moje ostatnie wizyty u różnych specjalistów. Czeka mnie prawdopodobnie operacja żylaków i jak się dowiedziałam, że Pan doktor wykonuje takie zabiegi w szpitalu to bez chwili zastanowienia się zdecydowałam być operowana przez tego wspaniałego lekarza. Przed pójściem na wizytę nie miałam pojęcia co to za lekarz, po wizycie polecam Go każdemu pacjentowi. Każdy życzyłby sobie być tak traktowany u wszystkich lekarzy.
Pozdrawiam Pana Doktora i życzę wyrozumiałych i równie miłych pacjentów.

Moj tato wiele razy korzystał z pomocy wielu specjalistów. Ma 70 lat i jest byłym sportowcem. Podejście Pana doktora Biernackiego tak zachwyciło moich rodziców, że nie mogą nachwalić się jak kompetentny, wspaniały i wyjątkowy to lekarz. Nigdy nie słyszałam tyle dobrego o lekarzu co tym razem o osobie Pana doktora;-)

Dr Jacek Biernacki (chirurg) to kompetentny lekarz i wspaniały człowiek. Zapisał mnie do siebie na operację (usunięcie pęcherzyka żólciowego). Zarówno przed operacją jak i po interesował się mną - tzn. moim samopoczuciem oraz wszystkimi badaniami, jakie powinnam mieć zrobione. Po operacji przychodził do mnie do łóżka (w szpitalu) wiele razy w ciągu dnia i pytał o moje samopoczucie. Czułam, że jestem pod ciągłą opieką z Jego strony. To bardzo skromny i pokorny lekarz. Wzbudził we mnie ogromne zaufanie. Wiedziałam, że mogę na Niego liczyć i w razie potrzeby udzieli mi pomocy. Byłam spokojna wiedząc, że to właśnie ten lekarz będzie mnie operował. To wspaniały lekarz, ale przede wszystkim cudowny człowiek.

Jest wspaniałym lekarzem,w zpitalu zajął sie mną fachowo, troskliwie i z dużą precyzja.Przyjął mnie na oddział, operował i co dziennie pytał o samopoczucie.Pollecam wam tego chirurga w 100%.Zajmuje sie pacjetami jak zaden inny.Przyjmuje jeszcze w czwartki w poliklinice na kordeckiego.