Lekarz wart polecenia, przedewszystkim jestem zadowolona z metod leczenia, wzbudza zaufanie i ma dobre podejście do pacjenta, oczywiście uprzejmy (to racja pomaga kobiecie w ciąży zejść z fotela z czym się raczej nie spotkałam). Jedyne zastrzeżenia mogłabym mieć do tego iż wizyty są umawiane na konkretną godzinę a niesety czeka się w kolejce, ale z drugiej strony to może i dobrze świadczy bo nie zbywa pacjentki bo jej czas upłynął ale poświeca jej czas.

Polecam! Szczególnie jeśli to jest pierwsza wizyta.

Polecam! Szczególnie jeśli to jest pierwsza wizyta.

Bardzo miły, sympatyczny i kompetentny lekarz. Był wstanie poświęcić mi czas i przyjąć mnie zaraz po przyjeździe z urlopu- w sobotę. Jestem pełna podziwu dla tego Pana. Z czystym sumieniem mogę polecić tego lekarza, gdyż tylko on potrafił i chciał udzielić mi wyczerpujących informacji na temat mojej ciąży a 2 lekarzy z chrzanowskiego szpitala nie mieli na to czasu!

O takich lekarzach chyba marzymy. Jest bardzo uprzejmy, wyrozumiały, odpowiada na wszystkie pytania rzeczowo, prosto i wyczerpująco. Zawsze odbiera telefon! Pomaga kobiecie w ciąży (z czym się jeszcze nigdy nie spotkałam) schodzić z fotela i z kozetki po USG. USG robi bardzo długo i dokładnie. Wszystko pokazuje i tłumaczy. Koszt wizyty podany z USG. Polecam go wszystkim kobietom.

PROWADZIŁ MOJA CIAZE ,WSZYSTKO BYŁO OK. DO CZASU JAK POTRZEBOWAŁAM PORADY TELOFINICZNEJ W NOCY , GDYZ ODESZLY MI WODY PLODOWE-NIE ODEBRAL TELEFONU,A GDY Z MEZEM PODJECHALISMY POD JEGO DOM ,ZONA PANA DOKTORA POWIEDZIALA ZE ON SPI I WYLACZYLA DOMOFON.NA SZCZESCIE DLA MNIE I MOJEGO SYNKA WSZYSTKO SKONCZYLO SIE DOBRZE ,ALE NIESMAK POZOSTAL.

Naprawdę jest swietnym lekarzem!!!Polecam kazdej kobiecie,jest naprawdę lekarzem z powołania!Oby takich było wiecej!!!

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Chrzanów"?

Teresa Zaniewska

Mazowiecka 42/7
Szpital Powiatowy w Chrzanowie
ulica Topolowa 1
32-500 Chrzanów
Przychodnia ZUM M-P-K Sp. z o.o.
Jana Brożka 1
Centrum Stomatologii "SKAWDENT"