Serdecznie polecam Doktora Bołądzia oraz personel, który opiekuje się pacjentami przed, w trakcie, oraz po zabiegu. Profesjonalność, spokój, indywidualne podejście. Przed zgłoszeniem na zabieg bardzo się bałam w związku z czym zwlekałam, teraz każdemu polecę pana doktora i jego załogę...

Jestem bardzo zadowolona mialam dwa tygodnie temu operacje i czuje się wspaniale polecam pana doktora

Zdecydowanie polecam. Mama miała zabieg laparoskopowego usunięcia woreczka żółciowego i wydaje mi się że dokonała najlepszego wyboru oddając się w ręce lekarza Bołądzia. Pan doktor przed zabiegiem osobiście zrobił jeszcze wywiad ze swoimi pacjentami a po zabiegu dokładnie wyjaśnił jaką dietę stosować. W efekcie 2 tygodnie po operacji mama może jeść wszystko a blizny są coraz mniej widoczne.

Profesjonalista w każdym calu. Gwarantuję, że zabieg usunięcia pęcherzyka przebiega sprawnie i szybko. POLECAM PANA DOKTORA

Po zabiegu laparoskopii (chirurgia jednego dnia 07.06.2010 ) bałam się,że przy wypisie będę musiała zapłacić za pobyt w szpitalu, bo warunki, jakie miałam, były wspaniałe. Opieka pielęgniarek przez cały pobyt, lekarze interesowali się stanem pacjenta, pan dr Bołądź bardzo miły, wyjaśnił wszystko co trzeba robić po zabiegu w domu. Polecam go wszystkim, jest trochę zagoniony pomiędzy poradnią a operacjami,ale jak dla mnie czas poświęcony pacjentowi jest wystarczający. Justyna.

Naprawdę lekarz Godny polecenia-oddany pacjentowi i jego problemom związanych z chorobą,jeszcze raz polecam dr.Jacek Bołądż ponieważ przez 9 m-cy męczyłam się z atakami pęcherzyka żółciowego i to on podjął sie usunięcia gdy inni mnie odsyłali,jestem tydzien po i czuje sie rewelacyjnie pozdrawiam

pozdrawiam

A teraz ja Urszula dawniej Peszynska a dzis Kochanowska z Lublina dzis mieszkam w Warszawie jestem dentystka i przypadkiem przeczytalam,ze jestes wspanialym chirurgiem gratuluje i pozdrawiam

Super lekarz świetny fachowiec,zero bólu,zero strachu.Polecam

Super lekarz świetny fachowiec,zero bólu,zero strachu.Polecam

Lekarz z dużym doświadczeniem, zna się na swojej pracy. Gdy coś mi dolegało po zabiegu laparoskopii dzwoniłam i od razu uzyskałam pomoc. Polecam :)

Bardzo kompetenty lekarz i niezwykle sympatyczny człowiek. Robił mi 19.07.2010 r. laparoskopię pęcherzyka żółciowego. Wszystko od początku do końca począwszy od pierwszej wizyty skończywszy na zdjęciu szwów przebiegało idealnie. Mogę go polecić z pełną odpowiedzialnością. Dziękuję Panie Doktorze i pozdrawiam. Basia S.

Basia S.

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Bytom"?

ZOZ w Świętochłowicach Sp. z o.o.
ul. Chorzowska 38
40-060 Katowice
Zbigniew Mazan Klinika Chirurgii Mazan
ulica Brzozowa 54
40-170 Katowice
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Energomontaż Chorzów" Sp. z o.o.
Szczecińska 10
40-519 Katowice
Centrum Medyczne "SALVIA" Katowice
Panewnicka 201/1
40-772 Katowice
GABINET SPECJALISTYCZNY ROZPOZNAWANIA I LECZENIA SCHORZEŃ JELITA GRUBEGO I ODBYTU
ul. PCK 7/1A
Katowice