Jacek Bołądź

Chirurg ogólny

Byłam operowana przez P. Doktora trzy tygodnie temu. Laparoskopowe usunięcie pęcherzyka żółciowego. Lekarz z ogromnym doświadczeniem. Informacji udziela rzeczowo i konkretnie. Mi to pasowało. Ale jeśli ktoś oczekuje, że lekarz będzie go głaskał, niańczył i nadskakiwał, to faktycznie może czuć pewien niedosyt ;) Jednego co żałuję, to że w każdej chwili Pan doktor może przejść na emeryturę. Życzę dużo zdrowia i jak najdłuższej praktyki lekarskiej.

Jednego co żałuję, to że w każdej chwili Pan doktor może przejść na emeryturę.
Życzę dużo zdrowia i jak najdłuższej praktyki lekarskiej.

Właśnie wróciłam do domu po zabiegu laparoskopi woreczka i jestem zachwycona podejściem pana doktora do pacjenta i całą opieka na oddziale. Czułam się jak prywatnej placówce. Niesamowita opieka i profesjonalne podejście do pacjenta. Polecam z całego serca i dziękuję! A dla niezdecydowanych-nie ma się czego bac:)!

Serdecznie polecam Doktora Bołądzia oraz personel, który opiekuje się pacjentami przed, w trakcie, oraz po zabiegu. Profesjonalność, spokój, indywidualne podejście. Przed zgłoszeniem na zabieg bardzo się bałam w związku z czym zwlekałam, teraz każdemu polecę pana doktora i jego załogę...

Jestem bardzo zadowolona mialam dwa tygodnie temu operacje i czuje się wspaniale polecam pana doktora

Zdecydowanie polecam. Mama miała zabieg laparoskopowego usunięcia woreczka żółciowego i wydaje mi się że dokonała najlepszego wyboru oddając się w ręce lekarza Bołądzia. Pan doktor przed zabiegiem osobiście zrobił jeszcze wywiad ze swoimi pacjentami a po zabiegu dokładnie wyjaśnił jaką dietę stosować. W efekcie 2 tygodnie po operacji mama może jeść wszystko a blizny są coraz mniej widoczne.

Profesjonalista w każdym calu. Gwarantuję, że zabieg usunięcia pęcherzyka przebiega sprawnie i szybko. POLECAM PANA DOKTORA

Po zabiegu laparoskopii (chirurgia jednego dnia 07.06.2010 ) bałam się,że przy wypisie będę musiała zapłacić za pobyt w szpitalu, bo warunki, jakie miałam, były wspaniałe. Opieka pielęgniarek przez cały pobyt, lekarze interesowali się stanem pacjenta, pan dr Bołądź bardzo miły, wyjaśnił wszystko co trzeba robić po zabiegu w domu. Polecam go wszystkim, jest trochę zagoniony pomiędzy poradnią a operacjami,ale jak dla mnie czas poświęcony pacjentowi jest wystarczający. Justyna.

Naprawdę lekarz Godny polecenia-oddany pacjentowi i jego problemom związanych z chorobą,jeszcze raz polecam dr.Jacek Bołądż ponieważ przez 9 m-cy męczyłam się z atakami pęcherzyka żółciowego i to on podjął sie usunięcia gdy inni mnie odsyłali,jestem tydzien po i czuje sie rewelacyjnie pozdrawiam

pozdrawiam

A teraz ja Urszula dawniej Peszynska a dzis Kochanowska z Lublina dzis mieszkam w Warszawie jestem dentystka i przypadkiem przeczytalam,ze jestes wspanialym chirurgiem gratuluje i pozdrawiam

Super lekarz świetny fachowiec,zero bólu,zero strachu.Polecam

Super lekarz świetny fachowiec,zero bólu,zero strachu.Polecam