dr Jacek Borowski

Urolog

Nie polecam wizyty u dr Borowskiego!!! Podczas zabiegu usunięcia prostaty przebij mi pęcherz przez to nie trzymam moczu i odczuwam ogromny ból mimo wielu próśb o pomoc dr Borowski udaje że nic się nie dzieje i tak już musi być , nie chciał mnie nawet skierować na jakiekolwiek badania. Jest nieprzyjemny i przez jego błąd żaden lekarz nie chce się podjąć operacji.

Popieram poprzedni wpis, powinienem siedzieć 15 min na wizycie a raptem było 5 min. Z czego w większości siedział z telefonem w ręku. Zero kultury, bezczelny cham. Żle zdiagnozował mi chorobę, przez co o mało nie straciłem nerki. Jest bardzo nieprzyjemny i wizytę traktuje jak by siedział za karę. Trzymajcie się od niego z daleka.

Z czego w większości siedział z telefonem w ręku.
Zero kultury, bezczelny cham.
Żle zdiagnozował mi chorobę, przez co o mało nie straciłem nerki.
Jest bardzo nieprzyjemny i wizytę traktuje jak by siedział za karę.
Trzymajcie się od niego z daleka.

Popieram poprzednią wypowiedź.Lekarz pomylił zawody, chyba powinien zająć się innym zawodem, bo na lekarza się nie nadaje. Jest opryskliwy, nieprzyjemny, źle diagnozuje choroby. Bylem u innego lekarza i powiedział mi zupełnie co innego. Mało brakowało a zostałbym zoperowany pod drugiej stronie nerki. Wizyta powinna w ramach NFZ trwać min 15 min, a on po pięciu minutach rozmowy denerwuje się i wyprasza pacjenta. Trzymajcie się od niego z daleka. To nie jest lekarz z powołania. Podczas krótko minutowej wizyty siedział z telefonem w ręku. Czułem się poniżony. ODRADZAM

Trzymajcie się od niego z daleka.
Czułem się poniżony.
ODRADZAM

Po pierwszej wizycie najwyższa ocena w każdej z zaproponowanych kategorii, dzięki, Doktorze ! Polecam z całym przekonaniem, potrzeba nam więcej takich lekarzy,

WSPANIAŁY I KOMPETENTNY LEKARZ Z DUŻĄ WIEDZĄ I PODEJŚCIEM DO PACJENTA ,BUDZI ZAUFANIE.JEST BARDZO LUDZKI CO W DZISIEJSZYCH CZASACH TO RZADKO SPOTYKANE

Pan Jacek najlepszy fachowiec jakiego spotkałem na swojej drodze. W piątek miałem robiony zabieg- stresowalem się strasznie- po rozmowie z Panem Jackiem wszystko minęło. Szybko sprawnie i bezboleśnie. Jestem już w domu od wczoraj. Mój zabieg PCNL wykonanie w Kozienicach.

Szybko sprawnie i bezboleśnie. Jestem już w domu od wczoraj.
Mój zabieg PCNL wykonanie w Kozienicach.

Najlepszy urolog jakiego spotkałam na swojej drodze. Do pacjenta podchodzi z sercem, a poczucie humoru sprawia, ze wizyta nie jest ani trochę stresująca. Do tego konkretny, kompetentny, bardzo starannie wykonuje swoje obowiązki. Lekarz z powołania. Oby więcej takich!

Doskonały fachowiec Ciepły i wyrozumialy Polecam Zabieg ESWL wykonany perfekcyjne Mlody z ogromną wiedzą i zapalem

Doskonały fachowiec Ciepły i wyrozumialy Polecam
Zabieg ESWL wykonany perfekcyjne
Mlody z ogromną wiedzą i zapalem

Polecam Pana doktora lekarz kompetentny. Dokładny leczę się kilka lat pierwszy urolog którego mogę polecić.

bardzo kompetentny i przystepny lekarz, widzi i rozumie pacjenta, w mysl najlepszych wzorow etyki lekarskiej (i wogole ludzkiej)

bardzo kompetentny i przystepny lekarz,