najlepszy z najlepszych, zawodowiec i............... CZŁOWIEK !!! zna się na robocie, dobrze, że własnie do niego trafiłem.

Lekarz z dużym poczuciem humoru, dobre podejście do pacjenta. Minus- dosyć długie kolejki. Mimo wszystko szczerze polecam

Mimo wszystko szczerze polecam

w porządku człowiek no i naprawdę nam pomógł. a najedliśmy się duzo strachu, bo złamanie było dość paskudne, jeszcze nikt wśród znajomych takiego czegoś nie miał. to skuteczny lekarz.

MOJA KOSTKA - OSTRO WYKRĘCONA - ZOSTAŁA RÓWZNIEŻ URATOWANA PRZEZ DR BRAJCZEWSKIEGO- SKUTECZNE I PROFESJONALNE ZALECENIA - NIE TO CO PAŃSTWOWE PRZYCHODNIA LUB TRAGICZNE POGOTOWIA KTORE TYLKO SZKODZĄ LUDZIOM I NIGDY!!!!!!!!NIC DOBREGO JESZCZE NIE ZROBILI!!! DLATEGO POLECAM-TYLKO PRYWATNE KONSULTACJE- ZWŁASZCZA W TRUDNYCH PRZYPADKACH--- WÓWCZAS DOPIERO MOZEMY LICZYC NA POMOC ZE SKUTKIEM!!!!!!!ZASTRZYKI, REHABILITACJA.... I SĄ EFEKTY...A panstwowe doktorki nawet w gips nie wezmą....tragiczna słuzba zdrowia niestety....pozdrawiam i życzę dużo zdrówka;)

dobry specjalista mający jakieś pojęcie o tym co robi znalazłem na szybko brak kolejek lekarz ogólnie dostępny.

dobry specjalista mający jakieś pojęcie o tym co robi znalazłem na
szybko brak kolejek lekarz ogólnie dostępny.

Dr Brajczewski leczy mnie od 1992 r. Dzieki jego fachowemu podejściu chodzę. DZIEKUJĘ PANIE DOKTORZE

Bardzo dobry specjalista godny polecenia - przyjazny pacjetowi

Bardzo dobry specjalista godny polecenia - przyjazny pacjetowi

Często u niego bywam, jestem zadowolona. Moja mama gdy kiedyś trenowała też leczyła kontuzje u niego, tak samo moja siostra ;p Jest cierpliwy, pacjentowi poświęca swój prywatny czas po pracy gdy jest to potrzebne, zabawny, miły i kompetentny. polecam :)

Profesjonalny specjalista godny polecenia.razem z Dr.Falkowskim uratowal mi noge.najszczersze podziekowania i wyrazy szacunku:)

Świetny specjalista, dzięki któremu moja ręka jest dzisiaj sprawna. Zdecydowanie polecam

Wciąż poszukujesz "Lekarz sportowy Białystok"?

Gródecka 1a
15-501 Białystok

OMEDA
Białystok, ul. Fabryczna 39
15-482 Białystok

Białystok

Bielsk Podlaski
Humana Medica Omeda Sp. Z O.O.
ulica Fabryczna 39
15-483 Białystok