dr n. med. Jacek Brendzel

Super lekarz polecam. Moja mama jeździła ze mna do tego lekarza i ja z moja córką też bedę jeździc

Beznadziejny facet! Zdecydowanie odradzam, żaden z niego specjalista. Mruk, od którego nic nie można się dowiedzieć. Co wizyta mówi co innego na jeden i ten sam temat. Zaprzecz własnym słowom i zaleceniom. Chodzę do niego z córką, która ma skazę białkową. Najpierw kazał mi wprowadzić produkty glutenowe po ukończeniu roku, więc to zrobiłam. Teraz córka ma 13 m-cy i na wizycie, kiedy powiedziałam, że dobrze toleruje gluten doktorek odparł " Puknąć się w głowę, nie można wprowadzać wcześniej niż po drugim roku." Chory człowiek, a do tego sposób w jaki zwraca się do pacjentów, to brak kultury. Jak najdalej od tego dziwnego człowieka!!!

to początek leczenia mojej córki, ale szybko postawił diagnozę. jedynie co budzi moje niezadowolenie to szybkość przeprowadzania wizyty, i brak wnikliwego wytłumaczenia problemu.

Wspaniały pan doktor!córka długo miała problem z krtanią,przy tym strasznie męczący kaszel...Po wielu wizytach u przeróżnych lekarzy,a nawet szpital w Sosnowcu,nikt Jej nie pomógł.Pan DR. BRENDZEL jest świetnym specjalistą!polecam!

Ten lekarz jako pierwszy z wielu, u których byłam, po szczegółowym wywiadzie właściwie wytypował główną przyczynę ciągłych infekcji mojego syna i zaordynował skuteczne leczenie. Poleciłam go już wielu ludziom.

Naprawdę polecam! Pan Brendzel wyprowadził mojego synkea ze skazy białkowej! Zawsze miał czas dla swoich pacjentów! Taraz sama się u niego lecze i myślę że jest jednym z lepszych lek w częstochowie!

Bardzo dobry lekarz, kompetentny. Cierpliwie tłumaczy metodę leczenia. Bardzo przyjazna atmosfera w gabinecie. Ma dobre podejście do dzieci. POLECAM.

Do dr.Brendzla jako gastrologa wybrałam się z 3 miesięcznym synkiem, z powodu ciągłych bólów brzuszka, niestety nic nowego się nie dowiedziałam, nic konkretnego nie zalecił, w książeczce zdrowia zapisał dokładnie to co sama do tej pory podawałam synkowi, najbardziej zdziwiło mnie badanie usg przezciemiączkowe przez które dojrzał jelita!!!! Teraz po wizycie o gastrologa dziecięcego w Sosnowcu, gdzie lekarz stwierdził refluks żoładkowy, dowiedziałam się, że Pan Brendzel nie ma specjalizacji z gastrologii!!!! a ponadto przez usg przezciemiączkowe absolutnie nie można zobaczyć nic oprócz wnętrza główki, dlatego stanowczo nie polecam tego pana nikomu, zajmuje się wszystkim i niczym, odradzam, z problemami gastrologicznymi proponuje Sosnowiec, ale nie tego pana.

Nie polecam..........................................

Nie polecam..........................................

to jest świetny lekarz którego polecam każdemu mój syn dostł wysypki pani dr w przychodni twierdziła że to jakaś alergia nie grozna a pan dr Brendzel od razu stwierdził że to skaza białkowa jeżeli jest nie leczona to mogą wystapić poważne komplikacje wtedy mój syn miał 3 mieś stosowalismy sie do zalecen pana dr dziś synuś ma 18 mieś i niema śladu po skazie poleciłam również koleżance pana dr i również jest zadowolona bo dziecko wyprowadził z poważnej alergi,polecam tego lekarza i pozdrawiam