lekarz Jacek Brzost

Laryngolog

Niesamowity człowiek o wysokiej kulturze osobistej, z indywidualnym podejściem do pacjenta, udzielający wyczerpujących informacji, a co najważniejsze rewelacyjny w tym co robi. Kontakt w ciężkich chwilach z takim człowiekiem to wielka przyjemność. Gorąco polecam!!!

Pan doktor zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Wykonywał u mnie zabieg ustawienia przegrody nosowej. Wszystko dokładnie wytłumaczył, zabieg przebiegł bez żadnych komplikacji. Po zabiegu cały czas służył pomocą i nawet po wyjściu ze szpitala odpowiadał na wszystkie telefony. Według mnie Pan doktor jest profesjonalistą, doskonale znającym się na tym co robi. Z czystym sumieniem mogę polecić go wszystkim osobom potrzebującym pomocy laryngologa.

Miałam spore problemy z zapaleniem ucha, non stop nawracający ból.. kazdy lekarz zaglądał na sekundkę do ucha stwierdzał płyn albo jego brak i wypisywał jakieś tabletki albo krople które nie działały. Dopiero doktor Brzost zajął sie problemem "od nosa po ucho" - okazało sie ze w wieku 26 lat mam 3 migdał, ktory należy wyciąć i do tego skrzywiona nieco przegrodę nosową którą nie transportuje dostatecznie dużo powietrza przez jej zweżenie w moim uchu non stop jest stan zapalny.. Operację mialam w szpitalu Czerniakowskim i moge smialo powiedziec ze personel szpitala, wszystkie pielęgniarki i salowe sa na medal i bardzo sie troszczą o pacjenta. Doktor wiadomo zalatany i nie będę wypisywać ze siedział nade mną indywidualnie, ale jest profesjonalistą i tego od niego oczekuję - niech zajmuje się leczeniem i konsultowaniem przypadków - i to robi. W tym szpitalu nikt nie chodzi z kąta w kąt, jest mimo wszystko lepiej niż wskazują na to realia polskiej "służby enefzetowi". Mój narzeczony teraz także leczy się u Brzosta, także w szpitalu miał robioną polisomnografię - badanie oddechu podczas snu i na prawdę od momentu przyjazdu po wyjście rano pełna profeska. Operacja na nochala czeka go w sierpniu.

Bardzo serdeczny i rzetelny człowiek. Wytłumaczył mi na czym polega schorzenie i najważniejsze- nie przepisuje najdroższych leków, z których producentami mają sztamę, ale faktycznie działające, dostępne dla przeciętnego pacjenta. POLECAM!

Dr Brzost wykonywał mi zabieg usunięcia ślinianki, niestety nie wyciął jej w całości :( musiałam przez to poddać się ponownej operacji. To błąd w sztuce lekarskiej, niedopuszczalny!!!

Dr Brzost był moim lekarzem prowadzącym w szpitalu Czerniakowskim. Wspaniały człowiek! Polecam! Rzadko się spotyka takich lekarzy, którzy potrafią rozmawiać z pacjentem. Dzięki doktorowi jestem zdrowa. Wizyty kontrolne u dr Brzosta to sama przyjemność!

Wizyty kontrolne u dr Brzosta to sama przyjemność!

Polecam tego lekarza, wykonywał on zabieg laryngologiczny mojej córce. Jestem bardzo zadowolona!!! Potwierdza to też moje dziecko, zabieg wykonany został profesjonalnie - co potwierdził też inny lekarz.

Stanowczo odradzam!!! Pan doktor najwyraźniej jest miły i kompetentny tylko na prywatnych wizytach. Był moim lekarzem prowadzącym podczas pobytu w szpitalu Czerniakowskim. Nie pomógł mi w żaden sposób i po wypisaniu ze szpitala nadal nie byłam w stanie oddychać i dusiłam się przy najmniejszym wysiłku. Miał lekceważący stosunek do pacjentów, a przez 10 dni pobytu poświęcił mi raptem 15-20 minut rozmowy i to tylko dlatego że czasem udało mi się go "dopaść" na korytarzu, bo sam nie raczył pofatygować się na wizytę.

Profesjonalnie, miło. Mogę polecić w 100%.

Profesjonalnie, miło. Mogę polecić w 100%.

Dr Brzost wykonywał mi zabieg dotyczący skrzywionej przegrody nosowej. Jestem w 100% zadowolona. Doktor jest nie tylko uprzejmy wobec pacjenta,ale również zdecydowanie kompetentny. Po pierwszej wizycie całkowicie zdobył moje zaufanie. Polecam!!!!