dr n. med. Jacek Chlebowczyk

Internista, Kardiolog, EKG

Bardzo dobry specjalista. Widać, że ma duże doświadczenie i że zależy mu na pacjencie. Szorstkości nie zauważyłam ale też nadmiernej sympatii u lekarzy nie oczekuję. Dla mnie najważniejsze jest zdrowie i tutaj nie zawiodłam się.

WSPANIAŁY , KOMPETENTNY, ŻYCZLIWY, RZECZOWY Z DUŻĄ WIEDZĄ LEKARZ . Jestem bardzo zadowolona z wizyty

WSPANIAŁY , KOMPETENTNY, ŻYCZLIWY, RZECZOWY Z DUŻĄ WIEDZĄ LEKARZ .
Jestem bardzo zadowolona z wizyty

Bardzo dobry specjalista.Na początku moźna odebrać szorstkość ale to w słusznej ocenie zdrowia pacjenta.Leczę się od 4 lat,co 2 miesiące mam ustalaną wizytę przez lekarza,przyjeźdźam na godzinę i nie muszę spędzać czasu w długich kolejkach.Kompetentny miły lekarz kardiolog z prawdziwego zdarzenia ceniący swoją pracę i wiedzę.Bardzo dobry kardiolog.Polecam

Jestem bardzo zadowolona. Odwiedzam Pana doktora od pół roku i czuje się świetnie. Bardzo dobry kontakt, szybka i trafna diagnoza, punktualność. POLECAM

Po prostu świetny specjalista. Może czasem nie jest najmilszy na świecie ale dzięki niemu jestem szczęśliwa każdego dnia.

nie poinformował pacjenta terminie zabiegu,brak czasu i zerowa komunikatywnośc ,brak szacunku dla starszych osób

Nie przyjemne , chamskie zachowanie w stosunku do 87 letniej pacjentki za 180,00 zł

Świetny specjalista!!!!! chodze na wizyty raz na dwa miesiące, od mojego pierwszego zawału, od tamtego momentu wróciłęm do formy i serce nie sprawia mi problemów, żyje normalnie, dzieki Panu doktorowi czuje że jestem pod stałą profesjonalną opieką. Dla mnie jest miły.

Lekarz starej daty. Doskonały wywiad ,z którego on wie wiele i nie zamierza się z wiedzą z nikim dzielić. Zupełny brak informacji zwrotnej o stanie zdrowia ,rokowaniach i dalszym trybie leczenia. Nie polecam -być może jest specjalistą,ale ta metoda współpracy z pacjentem jest z minionej epoki.

dobry diagnostyk i super nieuprzejmy człowiek

dobry diagnostyk i super nieuprzejmy człowiek