bez komentarza !! chciałam wyrwać zęba, który kilku dentystów skierowało do usunięcia a usłyszałam, że mam krzywy zgryz ! Ząb boli tak, że od dwóch tygodni mam gorączkę !! nie polecam !!

Bylam u tego lekarza kilka lat temu nie poswiecil mi zbyt wiele czasu i zalatwil zdawkowo,a ja naprawde od kilkunastu lat szukalam ratunku . Teraz jestem w fatalnym stanie, typowe sprawy kliniczne. szkoda slow.

właściwy człowiek na właściwym miejscu:)wyrwanie mojej poziomo rosnącej ósemki(w dziąśle) zajęło 5 minut,zagoiło się cudownie:))atmosfera w gabinecie bardzo kojąca:)

To lekarz, który wzbudza zaufanie pacjenta. Jest uprzejmy. Tłumaczy chorobę i metody leczenia. Uświadamia pacjenta o ewentualnych powikłaniach. Polecam

Totalne dno!!! nie robcie tam implantow!!!

Totalne dno!!! nie robcie tam implantow!!!

bardzo miły lekarz sympatyczny wyczerpujaco odpowiada nie zbywa jest kompetentny, ma poczucie humoru potrafi poprawić humor serdecznie polecam.