Tą drogą pragnę podziękować świetnemu Panu doktorowi za trafną diagnozę i skierowanie mnie na właściwe tory leczenia. Przez ostatnie pół roku doświadczałam ciągłych stanów grypopodobnych, po jak się okazało zupełnie nie leczonym zapaleniu oskrzeli (zgłaszałam się kilka razy do lekarzy POZ z tymi objawami, a oni a raczej one zupełnie to lekceważyły i nie dawały żadnych leków, choć niezbędny był antybiotyk). Oprócz wspomnianego zapalenia okazało się, że mam guza, który obecnie jest w stanie diagnozowania

leżąc jakiś czas temu w szpitalu w Kielcach miałem okazję i przyjemność aby moją osobą zajął się dr Cieloch polecam lekarza świetny fachowiec

Wciąż poszukujesz "Internista Kielce"?

Przychodnia
Jagiellońska 70