dr n. med. Jacek Cywiński

Chirurg naczyniowy

Lekarz godny polecenia, profesjonalista z dużym zaangażowaniem, jego zawód jest jego pasją, co sam podkreśla, a w zawodzie lekarza pasja jest niezwykle istotna, ciepły, sympatyczny, rzeczowy. Polecam.

Dr n. med. Jacek Cywiński to wspaniały chirurg, profesjonalista w każdym calu,Jest nie tylko niezwykle utalentowanym chirurgiem, ale również skromnym , szczerym i zawsze uśmiechniętym człowiekiem .Cechują GO ogromny zapał i pasja w wykonywaniu swojego zawodu , a przy tym nie zapomina o pacjencie - zawsze znajduje czas by udzielić informacji , porady albo po prostu wspomóc chorego . Emanuje ciepłem, dobrocią i życzliwością, działa na pacjenta jak najlepsza terapia . Ja dziękuję Panu Dr Cywińskiemu za przeprowadzenie operacji laparoskopowej By-Passu żołądka Jestem miesiąc po operacji i mam wrażenie , że doktor podarował mi nowe życie . Tydzień po operacji przestałam brać leki od ciśnienia i cholesterolu po prostu nie ma takiej potrzeby ( brałam leki przez 15 lat ) inne dolegliwości też powoli ustępują . Dr Cywiński interesuje się pacjentem również po zabiegu i szczerze mówię - że nie wiem skąd ON bierze tyle siły. Polecam Dr Cywińskiego jako wybitnego chirurga i i jednego z niewielu tak wysokiej klasy specjaliste bariatrii w Polsce jeszcze raz dziękuję - Panie Doktorze - wdzięczna pacjętka z Tomaszowa

Pan doktor Cywiński jest wspaniałym lekarzem profesjonalista w swoiej dziedzinie,dobry i ciepły człowiek.Gorąco polecam p. doktora wdzięczna pacjętka Elżbieta z łodzi

Gorąco polecam dr Jacka Cywińskiego wszystkim, którzy potrzebują skorzystać z konsultacji lub poddać się zabiegowi chirurgicznemu. Jest nie tylko niezwykle utalentowanym chirurgiem, ale również człowiekiem ogromnej energii i pasji w wykonywaniu swojego zawodu. Przy tym wykazuje naprawdę duże zaangażowanie i cierpliwość w kontaktach z pacjentami, jest bezpośredni i kontaktowy, co dla chorych przerażonych perspektywą zabiegu chirurgicznego, ma ogromne znaczenie. Moja 16-letnia córka była przez dr Cywińskiego operowana laparoskopowo i tydzień po zabiegu mogła już zacząć naukę w szkole. Mogę powiedzieć, że to nie tylko kwestia pomyślnego wyniku operacji i rekonwalescencji, które dzięki dr Cywińskiemu przebiegły bardzo sprawnie, ale również komfortu psychicznego, który potrafił zapewnić.

Bardzo dziękuję Panu Dr Jackowi Cywińskiemu za poswięcony czas i uwagę z jaką podszedł do mojego przypadku. Minął rok od operacji a ja odzyskałam dawną sprawnosc, formę i kondycję. JEST NIE TYLKO SWIETNYM FACHOWCEM ALE TEŻ UPRZEJMYM CZŁOWIEKIEM O WYSOKIEJ KULTURZE OSOBISTEJ (co niestety w dzisiejszych czasach u lekarzy coraz rzadsze). Poswięca pacjentowi czas i ma dużo cierpliwosci. Raz jeszcze dziękuję Panie Doktorze.A w Nowym Roku życzę wielu sukcesów zawodowych i wiele pracy -by pomógł Pan jak największej liczbie pacjentów tak jak mnie. Anna R. z Katowic

Anna R. z Katowic

Wciąż poszukujesz "Chirurg naczyniowy Łódź"?

Marek Kotala

MIKOMED