lekarz Jacek Czekaj

Wszystko okej, byłem na 2 wizytach, leczenie kanałowe u dr Jacka. Wizyta szybko, od razu informacja o kosztach. Polecam.

Mogę polecić. Ceny może wysokie ale idzie za tym jakość więc można przeboleć. Polecam doktor Dagmarę

Polecam. Byłem na dwóch wizytach i jestem zadowolony. Na pierwszym kanałowe, moje pierwsze, które okazało się bezbolesne. Na drugiej wizycie wyrywanie ósemki, też pełen profesjonalizm. Strach był duży, okazało się, że niepotrzebnie.

Najlepsi w Sulechowie. Polecam bardzo! Przeczytałam tu parę opinii i nie chciałam pójść, ale nie miałam wyjścia, bo nikt inny nie miał tak szybko terminów. Teraz jestem po trzech wizytach i jestem bardzo zadowolona.

Najlepsi w Sulechowie. Polecam bardzo! Przeczytałam tu parę opinii i nie chciałam pójść, ale nie miałam wyjścia, bo nikt inny nie miał tak szybko terminów. Teraz jestem po trzech wizytach i jestem bardzo zadowolona.

Bardzo polecam doktora Jacka, leczyłam u niego zęba laserowo i jestem zachwycona! Wszystko dokładnie wyjaśnione, miła atmosfera, a do tego zabieg prawie bezbolesny. Doktor podchodzi do człowieka całościowo i zwrócił mi uwagę na kilka zdrowotnych aspektów, więc na pewno będę jeszcze korzystać z jego usług.

Polecam. Byłam na 3 wizytach u Pana Jacka i jestem bardzo zadowolona. Jak ktoś szuka dentysty, który nie naciągnie, tylko porządnie wyleczy i wszystko wytłumaczy to jest to bardzo dobry stomatolog.

Sporo rzeźników w okolicy, ale ten dentysta faktycznie ma fach w ręku i usunięcie bez większego bólu, dzięki

U mnie tez masakra bylam zrobic zeba gdzie musialam po tygodniu isc gdzie indziej poniewaz wdalo sie zakazenie i niestety musialam usunac zab masakra .Nie Polecam jak poszlam do reklamacji to niby moja wina byla

Polecam omijać szerokim łukiem! Kosmetyczne wykonanie leży ! Dramat jednym słowem! Ząb wyglądał gorzej niż przed wizyta. leczone u pana Czekaja były trzy zęby z czego trzy musiał poprawić specjalista! 1. Ukruszyła się już po pół roku!!! Ceny z kosmosu! A pani higienistka gdy się dzwoni z problemem strasznie nie miała!!!!

Znakomity specjalista! Bardzo miły, szczegółowo wszystko tłumaczy, rzeczowy i fachowy stomatolog! Profesjonalista w 100%. Serdecznie polecam

Profesjonalista w 100%. Serdecznie polecam