lekarz Jacek Dalecki

Chirurg dziecięcy

Dr J.Dalecki rzeczowy i sympatyczny.Wszystko wyjasnił szczegołowo.Pierwszy raz w życiu nie pocxułam podania sterydu w nadgarstek.A mialam juz kilkakrotnie podawany.Rewelacyjnie podał!!Dziękuję za pomoc p Doktorze!Polecam !!

Pan Doktor jest bardzo kompetentny, od razu zrobił mi USG, skierował na rezonans, zaproponował zastrzyki z kolagenu, zapisał maści, powiedział o co wzbogacić dietę, bardzo kompleksowo podszedł do sprawy. Polecam!

Polecam!

Pan Doktor to chodzący profesjonalizm. Rzeczowo, zrozumiałym językiem dla pacjenta wytłumaczył na czym będzie polegało leczenie i czego się mogę spodziewać. Szczerze Polecam.

Zdecydowanie polecam! Kompetentny, cierpliwy, dokładnie tłumaczy i odpowiada na wszystkie wątpliwości.