dr Jacek Domagała

Urolog

Wspaniały lekarz. Postawił właściwą diagnozę. Czuję się o wiele lepiej. Wcześniej nikt nie potrafił mi pomóc.

W dniu 18 sierpnia 2021r. zostałem przyjęty przez Pana dr. Jacka Domagałę, w nadzwyczajnych (ogromny ból) okolicznościach. Uprzejmość w wysłuchaniu pacjenta, szybka diagnoza stanu zdrowia, promieniujący Spokój i nienaganna Kultura Lekarza pozwoliły mi oddalić strach, lęk przed zabiegiem, wytworzyły nastrój pełnego zaufania do czynności medycznych Pana Doktora. Taki klimat tworzą tylko Wybitni Ludzie i Lekarze. pacjent Rafał Szymański, Poznań

W dniu 18 sierpnia 2021r. zostałem przyjęty przez Pana dr. Jacka Domagałę,
pacjent Rafał Szymański, Poznań

Jesli komus nie zalezy na zdrowiu to tylko do tego lekarza,jesli zdrowie nam mile to omijac go szerokim wielkim lukiem.Ten czlowiek nie powinien wogole leczyc!!!

Polecam bardzo Pana Doktora Jacka Domagała bardzo mi pomógł wyjaśnił wszystko sympatyczny, miły, dokładny kokretny

Lekarz nieuprzejmy, wręcz chamski i uszczypliwy. Niechętnie udziela jakichkolwiek informacji i źle znosi zadawanie pytań. Pacjent wychodzi z wizyty tak zielony jak był przed. Podejście w stylu " radz sobie sam i mi głowy nie zawracaj". Taki był dla mojej mamy jak poszła na nfz, może na wizycie prywatnej potrafi z siebie wykrzesać więcej ludzkich odruchów, chociaż wątpię. Nie polecam.

Wczoraj miałem swoją pierwszą wizytę u urologa, trochę się jej obawiałem, pod katem tego co mi może dolegać. Lekarz wytłumaczył mi dokładnie na czym polega moje dolegliwość i uspokoił że to nic poważnego. W moim odczuciu lekarz sprawiał wrażenie osoby kompetentnej, wytłumaczył mi dokładnie lak przebiega leczenie operacyjne w przypadku gdyby zaczęło mi to bardziej doskwierać. Sprawiał wrażenie osoby rzeczowej. Z wizyty jestem zadowolony, sprawił na mnie dobre wrażenie. Jedyne do czego mogę się przyczepić to "małe" opóźnienie. Byłem umówiony na 18.10, udało mi się wejść 18.45, ale patrząc na ...

Lekarz wytłumaczył mi dokładnie na czym polega moje dolegliwość i uspokoił że to nic poważnego. W moim odczuciu lekarz sprawiał wrażenie osoby kompetentnej, wytłumaczył mi dokładnie lak przebiega leczenie operacyjne w przypadku gdyby zaczęło mi to bardziej doskwierać. Sprawiał wrażenie osoby rzeczowej. Z wizyty jestem zadowolony, sprawił na mnie dobre wrażenie. Jedyne do czego mogę się przyczepić to "małe" opóźnienie. Byłem umówiony na 18.10, udało mi się wejść 18.45, ale patrząc na całą naszą służbę zdrowia to gdzie nie ma tych opóźnień. Więc byłem na nie przygotowany

Konkretny koleś a co ma was za te fujary trzymać i głaskać wie co robi pożartować tez idzie tylko ze jak go nawiedzają ci sami co tydz a on im mówi ze nic nie jest to co wy si dziwicie

Znakomity fachowiec, dzięki jego poradom zrozumiałem swoją dolegliwość, która zresztą odpowiednio (wreszcie!) leczona ustąpiła.

Bardzo w porządku facet, nie wiem dlaczego tak niskie są te oceny. Byłem u niego pierwszy raz, był bardzo uprzejmy i w ogóle okej. USG w cenie + 15 minut rozmowy. Jedynie co, musiał troche poszperać o lekach, które dostałem wcześniej na gardło no ale cóż, nie jego zakres kompetencji.

byle szybko ,nigdy nic nie widzi , albo nic nie umie albo udaje id.... wyjątkowy lekarz nie potrafi wytłumaczyć przyczyn i dolegliwości , a na pytanie co to jest odpowiedział hmmm proszę poczytać w internecie !!! To skandal