lek. dent. Jacek Domański

Z czystym sumieniem polecam Pana doktora. Leczy nawet bardzo zniszczone, dawno leczone - i to źle - kanałowo zęby. Dzięki Panu doktorowi jeszcze mam jeszcze swoje.

to źle - kanałowo zęby. Dzięki Panu doktorowi jeszcze mam jeszcze swoje.

Specjalista godny zaufania i polecenia, bez bólu, poprawek, bardzo profesjonalnie. Bezstresowy gabinet.

Polecam.Pełen profesjonalizm . Specjalista na wysokim poziomie . Bez bólu i w miłej atmosferze. Dzieki takim lekarzom to wizyta u dentysty to sama przyjemność:)

polecam p. Domańskiego. Kilka lat temu robiłem kompleksowo z 10 zębów. Było bardzo szybko. Dobra cena i do dzisiaj nie ma żadnych problemów. Dobry specjalista

nie polecam, Pan doktor nastawiony jest jedynie na zarobek a nie na leczenie pacjenta. Leczenie zęba przez Pana doktora skończyło się tragicznie. Dobrze, że są jeszcze inni specjaliści, na których zawsze można polegać i nie za tak astronomiczne ceny.

bardzo się zawiodłam na Panu doktorze, wizyta trwała 10 minut, wykonano zdjęcie którego nie otrzymałam, zaproponowano leczenie - a koszt 100 zł., tylko za co - poradę? cennik powinien być jasny dla pacjenta