Pan Doktor operował mnie 16 lat temu, przed operacją praktycznie nie chodziłam, a miałam zaledwie 25 lat, do dzisiaj jestem jego pacjentką, ufam mu jak żadnemu innemu lekarzowi. Jest świetnym fachowcem !!! Polecam Pana Doktora każdemu. Jest dobrym człowiekiem. Aleksandra

Cierpiałam przez tyle lat chodziłam od lekarza do lekarza różnych specjalizacji. wszyscy mówili, że to neurologia, aż w końcu nowotwór był takzaawansowany, że złamał mi się kręgosłup. Wszyscy mówili, że nie będę chodzić. Dzięki doktorowi żyję już pięć lat i chodzę dobrze. Żałuję tylko, że nie dowiedziałam się wcześniej o tak wspaniałym człowieku i świetnym fachowcu to ominęłoby mnie na pewno tyle cierpienia i chemioterapii, ale cóż mieszkam daleko, bo aż w Sanoku. Niezastąpiony doktor i człowiek. Polecam.

Inny lekarz kierował mnie na operację (pęknięty krąg), po wizycie u dr Dońca okazało się, że jest to tylko stary zrost po pęknięciu kręgosłupa, a kręgi są w porządku. Ominęła mnie niepotrzebna operacja. Gorąco polecam dr Dońca

Inny lekarz kierował mnie na operację (pęknięty krąg), po wizycie
u dr Dońca okazało się, że jest to tylko stary zrost po pęknięciu

bardzo kompetentny i rzetelny lekarz ,bylam operowana przez pana doktora J.Donca,wytlumaczyl mi na czym polegala operacja i polecam Jego osobe kazdemu.

Wspaniały człowiek i fachowiec.Uratował mi życie.

Wspaniały człowiek i fachowiec.Uratował mi życie.

Prywatnie to moze p.doktor jest dobry. Niestety ja bylam leczona na jego oddziale w Piekarach 2 razy. Nie mam dobrego zdania o nim. kiedys byl ordynatorem w Piekarach teraz chyba prowadzi praktyke prywatną.

Prywatnie to moze p.doktor jest dobry.
Niestety ja bylam leczona na jego oddziale w Piekarach 2 razy.
Nie mam dobrego zdania o nim.
kiedys byl ordynatorem w Piekarach teraz chyba prowadzi praktyke prywatną.

super lekarz operował mnie 12 lat temu i jestem zadowolony polecam jak najbardziej

Jako jedyny operant w Polsce podjął się stabilizacji kregów odcinka ledźwiowego, mimo zaawansowanej choroby nowotworowej. Dzięki tej stabilizacji chodzę, pracuję i w miare normalnie funkcjonuję, dodatkowo wspierana nowoczesnymi metodami rehabilitacji.

Pan doktor to czlowiek renesnsu!!!!glowa pelna wiedzy nie tylko z zakresu medycyny!!!bardzo bardzo mi pomogl...polecam 100%.tak przy prywatnej jak i przy publicznej wizycie jest obiektywny i rzeczowy.MADRY CHLOP po prostu

Co tu dużo pisać GODNY POLECENIA FACHOWIEC!!!!

Co tu dużo pisać GODNY POLECENIA FACHOWIEC!!!!

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Piekary Śląskie"?

Piekary Śląskie
ulica Żeromskiego 22/1a
41-902 Bytom
Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Chirurgii Urazowej im. dr Janusza Daaba w Piekarach Śląskic
ulica Bytomska 62
41-904 Piekary Śląskie
Usługi Medyczne "Śródmieście" Sp. z o. o.
ulica Bytomska 8
42-600 Tarnowskie Góry
ulica Żeromskiego 22/1a
ulica Bytomska 62
41-904 Piekary Śląskie
Śląski Ośrodek Onkologii "Sanivitas" Sp. z o.o.
Plac Akademicki 15/6
Stefana Batorego 18