lekarz Jacek Doniec

Dzieki niemu na swiecie jest moja malutka Dorotka, a ja nie waze 100 kg mimo klkuletniej terapii hormonalnej i w koncu operacji....Choc trudno sie dostac jest warty tego czekania!

Bardzo dobry lekarz, ma super kontakt z pacjentkami. Wszystkie zawsze stoją w kolejce do niego. W czasie wizyty wszystko jest dokładnie tłumaczone. Polcem

Dla mnie ten człowiek to cudotwórca.wykonał mi operacje nowotworową nową metodą .bardzo się bałam,ale nie potrzebnie.Wszystko mi wytłumaczył,odpowiedział na każde pytanie(a miałam ich wiele).nawet nie będąc już pacjętką szpitala przyjoł mnie i miał na to czas i chęci przedewszystkim!!!!!POZDRAWIAM PANA PANIE DOKTORZE-DUŻO ZDROWIA ŻYCZĄC I CIERPLIWOŚCI DO TAKICH PACJĘTEK JAK JA? Mariola Koczkodaj

Najlepszy zabiegowiec w Polsce, niezwykle dokładny, widać, że najważniejsza jest dla niego sytuacja pacjentki, dba o pacjentkę po operacji, profesjonalista w każdym calu. A przy tym nie jest zadufany, bardzo życzliwy i miły, można z nim swobodnie o wszystkim porozmawiać, nie spieszy się. Jest to kolejny przykład lekarza, który nie ma "prof." przed nazwiskiem i nie zajmował się rozprawami naukowymi i zdobywaniem stołków (nie chcę też tu uogólniać), ale jest niesamowicie dobrym fachowcem, praktykiem, a takich właśnie ludzi potrzeba w szpitalu.

jestem dzień po zabiegu wycinki polipa z macicy, jestem zadowolona. Pan doktor zajął się mną naprawdę dobrze, wszystko odbywało się w miłej atmosferze, tłumaczył mi wszystko co będzie po czym następowało i co się dzieje. Uważam doktora za człowieka kompetentnego i na odpowiednim stanowisku.

Chciałabym ostrzec przed wizytami u tego lekarza!!! To biznesmen i oszust, konował i cham (to i tak za delikatne określenie jak na tego pana)! Wobec mnie ten człowiek zachował się bardzo nieuczciwie i bardzo nieodpowiedzialnie! Ten pan nie przeprowadza żadnego wywiadu, unika jak może dialogu z pacjentką, niczego nie wyjaśnia i nic nie tłumaczy, nie słucha kompletnie pacjentki. To "lekarz" łamiący wszystkie prawa pacjenta!!! Poprzez błędne diagnozy,a co za tym idzie, błędne, niebezpieczne, nierozsądne i nieodpowiedzialne leczenie, za które nie bierze na siebie żadnej odpowiedzialności, naraził mnie na duży stres i cierpienie. Był przy tym arogancki, opryskliwy i butny. Traktował mnie jak przedmiot. Jest to lekarz kompletnie nieodpowiedzialny, niekompetentny do bólu i bardzo nierzetelny, ignorant, traktujący wybiórczo pacjentów, prowadzący jakieś swoje kalkulacje,!!! Poznałam, co ten "ginekolog" sobą prezentuje, co jest dla niego najważniejsze w tym zawodzie - pieniądze zamroczyły mu totalnie oczy i umysł!!! Pan Doniec kocha pieniądze, nie bacząc, że po drodze niszczy zdrowie drugiego człowieka!!! Zachowanie i postępowanie tego lekarza jest niedopuszczalne i karygodne!!! Lekarz, który świadomie naraża pacjenta na utratę zdrowia jest nie godzien wykonywania tego zawodu!!! Życzę Panu Dońcowi, aby w końcu się OPAMIĘTAŁ!!!!!!, zrozumiał i dojrzał, że w taki sposób postępując, tak nieuczciwie i tak nieodpowiedzialnie traktując pacjenta i jego zdrowie, bardzo krzywdzi drugiego człowieka, który przez przypadek do niego nie przychodzi!!! Mam nadzieję, że życie w końcu nauczy tego pana jak się postępuje z bliźnim. Mam nadzieję również, że w końcu życie pociągnie do odpowiedzialności pana Dońca za jego nieuczciwe praktyki i słowa, jakie do mnie kierował. Jeszcze nigdy w życiu nie spotkałam się w środowisku lekarskim z takim CHAMEM, NACIĄGACZEM, NIEUCZCIWYM I OBŁUDNYM LEKARZEM, TRAKTUJĄCYM LUDZI WYBIÓRCZO. Dzięki moim wizytom, ten lekarz wpadł w sidła własnej nieuczciwości i się skompromitował. PYCHA, CHCIWOŚĆ, BŁĘDNE MNIEMANIE O SOBIE, RAŻĄCY EGOCENTRYZM, CWANIACTWO, ZAROZUMIALSTWO, OSZUKIWANIE i OKŁAMYWANIE pacjenta prędzej czy później zgubi tego człowieka! Ktoś, kto traktuje w taki sposób drugiego człowieka, nie może być dobrym lekarzem!!! TEN LEKARZ JEST NIEBEZPIECZNY, UNIKAJCIE TEGO LEKARZA!!!. PRZED TAKIM LEKARZEM TRZEBA OSTRZEGAĆ!!!!
CHCIAŁABYM ZAAPELOWAĆ DO SUMIENIA TEGO "LEKARZA"!!! SKŁADAŁ PAN PRZYSIĘGĘ - PRZYRZECZENIE LEKARSKIE, A TO CO PAN WYPRAWIA W TYM ZAWODZIE JEST NIEDOPUSZCZALNE!!!

ŚWIETNY,PROFESJONALNY LEKARZ.ZAJMUJE SIĘ KOMPETENTNIE PACJENTEM.JEST UPRZEJMY.WZBUDZA ZAUFANIE.POLECIŁAM WIELU MOIM KOLEŻANKOM I ZNAJOMYM.

Również chciałabym ostrzec przed tym lekarzem! Niestety lekarz ten nie leczy, tylko szkodzi zdrowiu pacjentki. Błędne diagnozy, na każdej wizycie coś innego, wywiad i kontakt z pacjentem fatalny, brak szacunku i wręcz aroganckie zachowanie. Bardzo dużo łez wylałam po wizytach u tego lekarza, a negatywne skutki "leczenia" noszę do dzisiaj.

nie potrafi odczytywac usg i tym doprowadzil mnie od tragedi unikajcie tego lekarza

W moim przypadku pan doktor nie zachował się jak należy. Założył mi wkładkę domaciczna nie robiąc wcześniej badan. Od dawna miałam częste infekcje ale po założeniu wkładki do stało się koszmarem. Wizyty kontrolne u pana doktora Dońca nie przynosiły efektu - dla niego wszystko było ok. Kiedy zdecydowałam się na wizytę u innego lekarza okazało się ze mam torbieli, pęcherzyki na jajnikach i od dawna nie leczona nadżerkę... To nie są dolegliwości które powstały z dnia na dzień. Byłam pacjentką doktora Dońca blisko 9 lat ale już nie dam się nabrać na miłe słówka i uśmieszki.