dr n. med. Jacek Doniec

Ortopeda, Traumatolog, Chirurg ogólny

Sąsiad. Pozdrawiam z Pilicy .Pamietam jak twój ojciec mawiał , że jeden syn zostanie lekarzem ciała , drugi duszy , a trzeci inżynierem. I tak się stało. Skoro prowadzisz nadal praktyke lekarską to znaczy , że wygrzebałeś się z problemów . W Polsce to jest możliwe , ale w innym cywilizowanym kraju to byś najprawdopodobniej pracował jako salowy w szpitalu.

Pan Doktor operował mnie 16 lat temu, przed operacją praktycznie nie chodziłam, a miałam zaledwie 25 lat, do dzisiaj jestem jego pacjentką, ufam mu jak żadnemu innemu lekarzowi. Jest świetnym fachowcem !!! Polecam Pana Doktora każdemu. Jest dobrym człowiekiem. Aleksandra

Świety ...jak mierzy metrem krawieckim po ciemku długość zabliźnionej rany... Godne podziwu.. Taki wzrok...

Świety ...jak mierzy metrem krawieckim po ciemku długość zabliźnionej rany...
Godne podziwu..
Taki wzrok...

Cierpiałam przez tyle lat chodziłam od lekarza do lekarza różnych specjalizacji. wszyscy mówili, że to neurologia, aż w końcu nowotwór był takzaawansowany, że złamał mi się kręgosłup. Wszyscy mówili, że nie będę chodzić. Dzięki doktorowi żyję już pięć lat i chodzę dobrze. Żałuję tylko, że nie dowiedziałam się wcześniej o tak wspaniałym człowieku i świetnym fachowcu to ominęłoby mnie na pewno tyle cierpienia i chemioterapii, ale cóż mieszkam daleko, bo aż w Sanoku. Niezastąpiony doktor i człowiek. Polecam.

Inny lekarz kierował mnie na operację (pęknięty krąg), po wizycie u dr Dońca okazało się, że jest to tylko stary zrost po pęknięciu kręgosłupa, a kręgi są w porządku. Ominęła mnie niepotrzebna operacja. Gorąco polecam dr Dońca

Inny lekarz kierował mnie na operację (pęknięty krąg), po wizycie
u dr Dońca okazało się, że jest to tylko stary zrost po pęknięciu

bardzo kompetentny i rzetelny lekarz ,bylam operowana przez pana doktora J.Donca,wytlumaczyl mi na czym polegala operacja i polecam Jego osobe kazdemu.

Wspaniały człowiek i fachowiec.Uratował mi życie.

Wspaniały człowiek i fachowiec.Uratował mi życie.

Prywatnie to moze p.doktor jest dobry. Niestety ja bylam leczona na jego oddziale w Piekarach 2 razy. Nie mam dobrego zdania o nim. kiedys byl ordynatorem w Piekarach teraz chyba prowadzi praktyke prywatną.

Prywatnie to moze p.doktor jest dobry.
Niestety ja bylam leczona na jego oddziale w Piekarach 2 razy.
Nie mam dobrego zdania o nim.
kiedys byl ordynatorem w Piekarach teraz chyba prowadzi praktyke prywatną.

super lekarz operował mnie 12 lat temu i jestem zadowolony polecam jak najbardziej

Jako jedyny operant w Polsce podjął się stabilizacji kregów odcinka ledźwiowego, mimo zaawansowanej choroby nowotworowej. Dzięki tej stabilizacji chodzę, pracuję i w miare normalnie funkcjonuję, dodatkowo wspierana nowoczesnymi metodami rehabilitacji.