dr n. med. Jacek Doniec

Ortopeda, Traumatolog, Chirurg ogólny

super lekarz operował mnie 12 lat temu i jestem zadowolony polecam jak najbardziej

Ja bardzo przepraszam ale szukałem chirurgów a nie ortopedów co o hemoroidach pojęcia nie maja...

Pan doktor to czlowiek renesnsu!!!!glowa pelna wiedzy nie tylko z zakresu medycyny!!!bardzo bardzo mi pomogl...polecam 100%.tak przy prywatnej jak i przy publicznej wizycie jest obiektywny i rzeczowy.MADRY CHLOP po prostu

Jako jedyny operant w Polsce podjął się stabilizacji kregów odcinka ledźwiowego, mimo zaawansowanej choroby nowotworowej. Dzięki tej stabilizacji chodzę, pracuję i w miare normalnie funkcjonuję, dodatkowo wspierana nowoczesnymi metodami rehabilitacji.

swietny gosc,uratowal mi zycie...reoperacja kregoslupa kilka lat temu,swietny fachowiec,mily czlowiek

Bardzo dobry specjalista, ludzki posiadający bardzo dobraą rękę

Bardzo dobry specjalista, ludzki posiadający bardzo dobraą rękę