lek. med. Jacek Drabina

Chirurg ogólny, Urolog

Lekarz przez wielkie L, cudowny człowiek o wielkim serduchu , uratował życie mojemu siostrzeńcowi - rak jądra . Dziękujemy panie Doktorze :) . Polecam , przyjmuje również w Olkuszu .

bylem u pana Drabiny rok temu uporac sie ze stulejka, ktora wczesniej dwukrotnie byla "spartaczona" przez dwoch "specjalistow" z dolnego slaska. Na szczescie Jacek Drabina okazal sie tym lekarzem, ktory pozwolil mi definitywnie pozbyc sie problemu stosujac obrzezanie calkowite (z ktorego jestem w 100 % zadowolony.). Wszystko goilo sie bez jakichkolwiek powiklan a i samo ciecie i szwy zostalo zalozone w sposob profesjonalny przez goscia (p. Drabine), ktory pewnie moze robic takie zabiegi nawet i z zamknietymi oczami. Bylo to jasne i widoczne nawet dla takiego laika jak ja. W ...

W czasie operacji w znieczuleniu miejscowym milo pogawedzilismy sobie z panem Jackiem - to nie tylko znakomity lekarz ale rowniez - generalnie "spoko koles".
i cena rowniez nie byla zbyt wygorowana, zupelnie znosna - z tego co pamietam zaplacilem chyba cos kolo 700-800 pln w 2014 roku.