Jacek Drojewski

2,5

Lekarz z powołania. Wiedza, chęć niesienia pomocy, ludzkie podejście. Na pewno bardzo wielu osobom będzie brakowało tego CZŁOWIEKA [*]

Dziś dowiedziałam się, że jutro 14 lipca 2014r jest pogrzeb doktora Jacka Drojewskiego. SZOK !!!!!! Lekarz pracował w Przychodni na Armii Krajowej, zrezygnował z pracy w naszej Przychodni, miałam okazję być pacjentką lekarza na dyżurze w NPL-u. Przyjął mnie bardzo uprzejmie pomimo iż była to późna godzina. Spoczywaj doktorze w pokoju

Spoczywaj doktorze w pokoju

Jeden z najlepszych lekarzy jakich spotkałem. Wygląd i sposób bycia bardzo oryginalny, ale najważniejsze, że olbrzymia wiedza medyczna i trafne diagnozy> Pamiętam, że rozpoznał w minutę chorobę u mojej mamy, która była wcześniej źle leczona ze złego rozpoznania u dość utytułowanego lekarza.

Trafiłam do doktora z ulicy. Potwierdził moje przypuszczenia, że mam ospę, ale nie wiedział jakie podać leki, konsultował się telefonicznie z pediatrą z innej poradni ( ja mam 30 lat więc nie wiem czemu nie zadzwonił do innego internisty). Pan doktor twierdził, że dorośli nie chorują na ospę a on osobiście spotkał się z takim przypadkiem 1,5 roku temu. Zalecił mi ibuprom od gorączki a wg innego specjalisty nie wolno podawać tego leku wraz z Heviranem. Musiałam prosić o osłuchanie czy sprawdzenie powiększonych węzłów. Jedyne co, to nie wziął ode mnie pieniędzy za wizytę (100 zł), bo nie kryłam swojego niezadowolenia z jego niekompetencji. Ogólnie lekarza oceniam dosłownie jako specjalistę ostatniego kontaktu.

To bardzo konkretny lekarz ,nie mówi pacjentom tego co chcą usłyszeć nie biadoli nad ich losem , tylko przkazuje im informacje zgodne z wynikami badań i zleca kierunki leczenia adekwatne do ich doleglowości .

Nie wygląd świadzy o wiedzy i kompetencji.Moim zdaniem jest to na chwilę obecną najlepszy lekarz w P.R.Może wylewny nie jest,ale trafia w choróbsko.I niech będzie!

lepiej niż srednia w Otwocku, przyjmuje duzo pacjentów, leczę się u niego od 2 lat nie mam zastrzezen

Okropny człowiek, wygląda jakby sam potrzebował leczenia... Psychitrycznego!! Jest dziwny i bardzo nieprzyjemny. Słyszałam, że nadużywa narkotyków 1 klasy i że zamordował swoją żone... uważajcie. Chyba lepiej jest iść do kogoś innego i nie ryzykować. Ale to tylko pogłoski, ale moja generalna opinia to bardzo negatywny człowiek, naciągacz na kase.

To jest pomyłka.Wizyta krótka, informacja zdawkowa, nie zbyt sypatyczna rozmowa sugerująca wyższość p.doktora. Generalnie nie polecam. Nie dziwić się temu że im marnie płacą bo i za co? Trzeba leczyć się prywatnie i płacić raz jeszcze. Pacjent

Generalnie nie polecam.
Nie dziwić się temu że im marnie płacą bo i za co?
Trzeba leczyć się prywatnie i płacić raz jeszcze.
Pacjent

Pan doktor ma zawsze złe dni. Mnie zapisał lek, który nie istnieje.

Pan doktor ma zawsze złe dni. Mnie zapisał lek, który nie istnieje.