lek. dent. Jacek Dudziak

Wspaniały człowiek polecam wszystkim takiego profesjonalizmu i podejścia do pacjenta konkretnie i bezboleśnie mierzy się z problemem z jakim sie do pana doktora idzie polecam goraco

W życiu nie odwiedzę innego stomatologa. Trafiłem z silnym stanem zapalnym i masakrycznym bólem. Pan doktor zbadał, przedstawił kompletną ocenę stanu oraz możliwości jeśli chodzi o rozwiązanie problemu zęba wraz z proponowaną ceną jeśli bym zdecydował się na leczenie u niego, zdecydowałem się też na leczenie u Pana Doktora. Jeśli chodzi o mnie to była najlepsza decyzja jaką mogłem podjąć. Mam nadzieję że nigdy już nie będę musiał szukać nowego stomatologa. Polecam w 100%.

Bardzo dobry lekarz, wszystko wytlumaczyl, przed rozpoczeciem leczenia poinformowal o kodztach leczenia. wszystko bezbolesnie i fachowo. Zdecydowanie polecam

bardzo konkretny i kompetentny, zaleczył zęba tak jak tego oczekiwałam , nie było zadnych powiklań; wczesniej leczonego bolącego zęba zrobił w ramach "gwarancji " którą daje na określony czas; leczę zęby u niego od kilku lat i jestem bardzo zadowolona

ZŁODZIEJ I OSZUST !!!!!!!!!!!! BOLI OD 2002r. DO DZIŚ DZIESIĘĆ LAT RZEŻNIK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!