lekarz Jacek Falkowski

3,1
3,1
2,8

U nikogo innego nie dowiedziałam się tyle o ciąży i jej przebiegu, jak podczas pierwszej mojej wizyty u Pana Doktora. U Niego pierwszy raz usłyszałam tętno bicia serca dziecka ( dopiero w 18 tyg ). Jest to mój trzeci lekarz i mam nadzieje, że zostanie moim lekarzem prowadzącym aż do rozwiązania. Już na następny dzień kazał mi iść wykonać badania, a nie zwlekał z tym do następnej wizyty która u poprzedników była co miesiąc/dwa tylko u Doktora tą wizytę mam za 1.5 tyg. Polecam i żałuje że dopiero teraz na Pana Doktora trafiłam :)

Leczyłam się u Pana Jacka od maja do grudnia 2016r. Byłam "zadowolona" z wizyt były one regularne co miesiąc lub dwa. Jednak nie polecam go ponieważ po przeprowadzce zmieniłam lekarza i okazało saię że mam w macicy potworniaka .Rozwiniętego do tego stopnia ,że nie ma możliwości chemi tylko operacja . Jest wielkości 4,6 cm i 3,45 cm. W życiu nigdy więcej nie odwiedzę jego gabinetu. -uczęszczałam prywatnie. Potworniak jest nawet już owłosiony i nie rozwinął się do tego stopnia w pół roku. Uważam ,że Pan Jacek Falkowski przeoczył w moim wypadku bardzo poważną chorobę . Mam 23 lata i nieprzyjemne doświadczenie z lekarzem , który jest dla kobiety jednym z najważniejszych."

Zdecydowanie godny polecenia.Profesjonalne podejście do pacjentek, kompetentny,wykonuje badania prenatalne na NFZ oraz prywatnie.Z tego co wiem to uruchomił swój prywatny szpital , w którym operuje wielu dobrych specjalistów z innych specjalności.

Jest to jedyny lekarz w Czechowicach któremu można zaufać

Jest to jedyny lekarz w Czechowicach któremu można zaufać

BARDZO POLECAM.CHODZE DO NIEGO OD OK 10 LAT.PROWADZIŁ MOJE CIĄZE SWIETNIE.BYŁ NA KAŻDY TELEFON.A CIĄŻE MIAŁAM ZAGROZONE OD POCZĄTKU.CHODZIŁAM DO NIEGO NA KASE CHORYCH NIE PRYWATNIE.ZAJOŁ SIĘ MNĄ BARDZO DOBRZE.NIE MAM DO NIEGO ZASTRZEZEŃ.Ps.Pamiętajcie ile pacjentak tyle opini i tych dobrych i tych niezbyt.BARDZO DOBRY LEKARZ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dobry i kompetentny lekarz,ma dobry.sprzęt.Aczkolwiek ma dziwne zachowanie,zdarza sie że jest nie miły i chamski.

Zdecydowanie nie polecam. W oczach ma pięciozłotówki. Tylko pieniądze się liczą. Zgroza!!! Na wizycie usłyszałam: I znowu w ciąży!. ODRADZAM!

jestem z niego zadowolona prowadził mi 2 cięża nie lekceważyl mojego stanu jak bylo cos nie tak to posłal mnie do szpitala na obserrwacje pozatym jest ok

Lekarz kompetentny posiadający sprzęt do diagnostyki, prowadził mi 2 ciąże jestem naprawdę zadowolona. Godny polecenia.

Nie polecam. Inaczej traktuje pacjentke jak przychodzi prywatnie a na fundusz. L4 zawsze przy prywatnej wizycie a problem jak na fundusz.