lekarz Jacek Falkowski

2,7

BARDZO POLECAM.CHODZE DO NIEGO OD OK 10 LAT.PROWADZIŁ MOJE CIĄZE SWIETNIE.BYŁ NA KAŻDY TELEFON.A CIĄŻE MIAŁAM ZAGROZONE OD POCZĄTKU.CHODZIŁAM DO NIEGO NA KASE CHORYCH NIE PRYWATNIE.ZAJOŁ SIĘ MNĄ BARDZO DOBRZE.NIE MAM DO NIEGO ZASTRZEZEŃ.Ps.Pamiętajcie ile pacjentak tyle opini i tych dobrych i tych niezbyt.BARDZO DOBRY LEKARZ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kiepski gosc, nie polecam , nie odmawiam,

kiepski gosc, nie polecam , nie odmawiam,

Beznadziejny lekarz !!!! miałam okazje poznac go w szpitalu.....odradzam....prz.y mnie jako pacjetce kłócił sie z połozna...jest nie delikatny

Zdecydownie odradzam tego lekarza!!! Niekompetenty do granic możliwości. Mojej mamie nie wykrył guza na jajniku wielkości mandarynki. Dobrze, że znalazła innego lekarza. Ma dużo do powiedzenia, ale niekonicznie w kwestiach związanych z jego specjalizacją.

jestem z niego zadowolona prowadził mi 2 cięża nie lekceważyl mojego stanu jak bylo cos nie tak to posłal mnie do szpitala na obserrwacje pozatym jest ok

Lekarz kompetentny posiadający sprzęt do diagnostyki, prowadził mi 2 ciąże jestem naprawdę zadowolona. Godny polecenia.

KOBIETOM DBAJĄCYM O SWOJE ZDROWIE ZDECYDOWANIE ODRADZAM TEGO LEKARZA !! JEST NIEKOMPETENTYM FLUSTRATEM !!! U MOJEJ MAMY REGURALNIE WIZYTUJĄCEJ U NIEGO NIE WYKRYŁ GUZA NA JAJNIKU WIELKOŚCI JAJKA , PODCZAS GDY INNY LEKARZ OD RAZU PRZY MANULNYM BADANIU GO ROZPOZNAŁ .

Mieści się w górnych granicach stanów średnich!

Mieści się w górnych granicach stanów średnich!